Bardzo dobrze rozpoczęliśmy nowy sezon w rozgrywkach V ligi tenisa stołowego. Nasi gracze zdecydowanie i wysoko pokonali graczy z Rogóżna.

Prajs B. - Szajnik J.(12:10; 11:7; 10:12; 8:11; 5:11) 2:3
Stącel P. - Oczoś M.(11:3; 6:11; 11:6; 8:11; 11:6) 3:2
Domka - Galej G.(11:7; 6:11; 3:11; 6:11) 1:3
Pieniążek - Padewski M.(3:11; 5:11; 2:11) 0:3
Pieniażek/Domka - Padewski/ Szajnik (7:11; 5:11; 8:11) 0:3
Prajs/Stącel - Galej/Sura ( 8:11; 7:11; 11:8; 11:5; 12:14) 2-3
Domka - Padewski (15:13; 11:4; 8:11; 12:10) 3:1
Prajs - Oczoś (11:6; 11:5; 11:9) 3-0
Stącel - Szajnik (5:11; 11:13; 9:11) 0-3
Pieniążek - Galej (4:11; 8:11; 4:11) 0-3
Prajs - Galej (6:11; 11:7; 9:11; 7:11) 1-3
Domka - Szajnik (10:12; 6:11; 9:11) 0-3
Stącel - Padewski (9:11; 9:11; 7:11) 0-3
Pieniążek - Sura (6:11; 5:11; 2:11) 0-3
Prajs - Padewski (9:11; 11:8; 11:4; 11:8) 3-1
Pieniążek - Szajnik (2:11; 4:11; 6:11) 0-3
Stącel - Galej (8:11; 6:11; 2:11) 0-3
Domka - Sura (11:8; 11:2; 11:9) 3:0

 

Więcej zdjęć: KLIKNIJ

        LICENCJA-2014/2015 NAZWISKO I IMIĘ DATA UR PŁEĆ KLUB

  • 04530 S PADEWSKI Marek 1988-06-05 M GLKS JAWOR 1955
  • 04531 S PAŁYS Grzegorz 1976-02-01 M GLKS JAWOR 1955
  • 04532 S GALEJ Grzegorz 1977-03-23 M GLKS JAWOR 1955
  • 04533 S SURA Wiesław 1961-08-01 M GLKS JAWOR 1955
  • 04534 S OCZOŚ Marian 1958-08-17 M GLKS JAWOR 1955
  • 04535 S JAMROZIK Jakub 1992-02-10 M GLKS JAWOR 1955
  • 04536 M BAZAN Kamil 2001-05-20 M GLKS JAWOR 1955
  • 04537 S SZAJNIK Jacek 1969-10-13 M GLKS JAWOR 1955

Znamy już jest terminarz rozgrywek naszej drużyny tenisa stołowego, pierwszy mecz za niecałe dwa tygodnie.

1. [2014.10.05] LKS Szarotka Rogóżno - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
2. [2014.10.12] PUKS Arka II Łętownia - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
3. [2014.10.19] MLKS Nurt III Przemyśl - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
4. [2014.10.26] LKS Strażak Sośnica - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
5. [2014.11.23] TG Sokół Dynów - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
6. [2014.11.30] STS Jordan Wola Mała - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
7. [2015.01.18] LKS Darowice-Koniuszki - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
8. [2015.02.15] MLKS Gminy Leżajsk - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski

Już za niecały miesiąc rozpocznie się nowy sezon rozgrywkowy o mistrzostwo V-ligi w tenisie stołowym.

Znane są już drużyny które bedą walczyć z nami o awans do wyższej ligi:

V. Liga (grupa rzeszowska A):

1. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
2. LKS Darowice-Koniuszki
3. MLKS Gminy Leżajsk
4. PUKS Arka II Łętownia
5. MLKS Nurt III Przemyśl
6. LKS Szarotka Rogóżno
7. LKS Strażak Sośnica
8. STS Jordan Wola Mała

9. TG Sokół Dynów

W dniu (17-09-2014) nasza drużyna sekcji tenisa stołowego rozegrała sparing z drużyną z Rzeszowa kierowaną przez p. Emila Batora . Niestety przegranym [12-6]. Pocieszać się można ze byli to zawodnicy z IV-ligii i że ściany sprzyjały gospodarzom.
Składy:  GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski: Grzegorz Galej, Marek Padewski, Wiesław Sura, Marian Oczoś

FUDACJA WZRASTANIE Rzeszów: Wilk A., Kluz W., Drożdż J, Baran B

 

 

 

 

W dniu 15.06.2014 (Niedziela) nasi zawodnicy sekcji tenisa stołowego wzięli udział w XV Podkarpackiej Olimpiadzie Tenisa Stołowego pod patronatem Burmistrza Miasta Łańcuta. Niestety brakło szczęścia w losowaniu i w 2 fazie nasi zawodnicy trafili na siebie.
Uwagę tez trzeba zwrócić na fakt ze polscy zawodnicy mieli ograniczenie do 4 ligi a z Ukrainy przyjechali zawodnicy z ekstraklasy którzy pozajmowali czołowe miejsca.

Nasz klub reprezentowali :
  • Marek Padewski
  • Grzegorz Galej
  • Wiesław Sura
  • Marian Oczoś

 

 

Czytaj więcej: Sekcja tenisa stołowego na XV Podkarpackiej Olimpiadzie Tenisa Stołowego

W dniu dzisiejszym (18.05.2014)  w Rzeszowie odbyła się czwarta runda spotkań w ramach Ligi TKKF w tenisie stołowym. Rozgrywki zostały przeprowadzone w systemie pucharowym do dwóch przegranych.
Wyniki:
KAT. 18-45 lat:
1. Marek Padewski, 2. Jakub Jamrozik, 3. Grzegorz Galej

KAT. 45-55 lat:
3. Marian Oczoś, 4. Wiesław Sura

 

Od tego piątku (16.05.2014 r. ) od godz.17.30 zapraszamy zawodników chętnych na profesjonalne treningi tenisa stołowego. Treningi na wysokim IV ligowym poziomie prowadził będzie trener z Rzeszowa. Natomiast treningi tenisa stołowego dla młodzieży szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich i wszystkich chętnych prowadzone są we wtorki w godz. 18-20.

 

 

W dniu wczorajszym tj. 25.04.2014r. nasza drużyna sekcji tenisa stołowego rozegrała sparing w Dynowie z tamtejsza druzyna dając im dobrą lekcję wygrywając aż 17:1.
Skład:

  • Marek Padewski
  • Marian Oczoś
  • Jakub Jamrozik
  • Jarosław Drożdż

 

Dzisiaj tj.17.04.2014r. w Zabratówce nasza drużyna sekcji tenisa stołowego w okrojonym składzie rozegrała sparing z drużyną z Rzeszowa. Mecz zakończył się wynikiem remisowym [9-9]. Skład: Jakub Jamrozik, Grzegorz Żurawski, Marian Oczoś, Wiesław Sura, Marek Padewski.

 

Dzisiaj tj. 06.04.2014r. nasza drużyna sekcji tenisa stołowego zakończyła Sezon rozgrywkowy 2013/2014 efektownym zwycięstwem [10-1] na wyjeździe z drużyna UMKS Dubiecko.
Punkty zdobywali:

  • Grzegorz Galej 2,5 pkt
  • Marek Padewski 2 pkt
  • Jakub Jamrozik 2 pkt
  • Marian Oczoś 2 pkt
  • Wiesław Sura 1,5 pkt

W rozwinięciu galeria

Czytaj więcej: Pewna wygrana sekcji tenisa stołowego w Dubiecku 10:1

Rozgrywki ligowe

 

 

Sponsorzy

 

Treningi

Treningi zawodników Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „JAWOR 1955”

w Jaworniku Polskim

od dnia  01.10.2016 r. odbywają się:

 

-sekcji tenisa stołowego - we wtorki i czwartki w godz. od 1900 do 2200 (treningi prowadzi p. Szajnik Jacek)

-sekcji siatkówki - w poniedziałki i środy w godz. od 1800 do 2000 oraz soboty (dziewczyny) w godz. od 1800 do 2000(treningi prowadzi p. Staszczak Marek)

-sekcji narciarstwa klasycznego - w niedziele w godz. od 1800 do 2000 (treningi prowadzi p.Jamrozik Jakub

W/w treningi będą prowadzone w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim (wejście od strony północnej).

-sekcji piłki nożnej - w niedziele w godz. od 1600 do 1800 w sali ZS nr 1, lub na boisku w Hadlach Szklarskich (treningi prowadzi p. Jarosz Patryk)

-sekcji szachów - w niedzielę w godz. od 1800 do 2000 w siedzibie Klubu „pod apteką”, (treningi prowadzi p. Jaremkiewicz Marian)

W sprawach treningów prosimy kontaktować się z prowadzącymi treningi, lub kierownikami poszczególnych sekcji :
    tenis stołowy – p. Galej Grzegorz
    siatkówka – p. Staszczak Marek
    piłka nożna – p.Jarosz Patryk
    narciarstwo klasyczne (biegi) – p. Jamrozik Jakub
    szachy – p. Piątek Łukasz

Przydatne linki