07.02.2015 w Przeworsku odbyły się "POWIATOWE MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM" organizowane przez: Starostwo Powiatowe w Przeworsku, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Przeworsku, MOSiR w Przeworsku. Nasz klub reprezentowało 5 osób w 3 kategoriach.
Wyniki:
kat: Weteran (50 lat wzwyż)
1 miejsce. Wiesław Sura
kat: Senior (17-49)
2 miejsce. Jakub Jamrozik
4 miejsce. Marek Padewski
7-8 miejsce. Grzegorz Galej
kat: Juniorka (do 16lat)
4 miejsce. Aleksandra Staszczak

W meczu na szczycie tabeli nasi gracze rozgromili gospodarzy z Dynowa 14:4

Punkty uzyskali:

Sawczak Adam - Marek Padewski (2:11, 4:11, 5:11) 0-3
Świder Michał - Grzegorz Galej (4:11, 3:meczu na szczycie tabeli nasi gracze 11, 8:11) 0-3
Barański Karol - Sura Wiesław (11:5, 6:11, 11:8, 11:7) 3-1
Karnas Dariusz - Szajnik Jacek ( 10:12, 11:8, 5:11, 12:10, 5:11) 2-3
Barański/Karnas - Szajnik/Padewski (10:12, 8:11, 14:16) 0-3
Sawczak/Świder - Sura/Galej (10:12, 13:11, 11:3, 8:11, 7:11) 2-3
Sawczak Adam - Grzegorz Galej (6:11, 6:11, 3:11) 0-3
Świder Michał - Marek Padewski (7:11, 9:11, 7:11) 0-3
Karnas Dariusz - Sura Wiesław (11:6, 11:7, 13:11) 3-0
Barański Karol - Szajnik Jacek (11:9, 20:18, 3:11, 11:9) 3-1
Sawczak Adam - Oczoś Marian (11:7, 11:4, 11:6) 3-0
Barański Karol - Marek Padewski (5:11, 2:11, 2:11) 0-3
Świder Michał - Szajnik Jacek (4:11, 5:11, 2:11) 0-3
Karnas Dariusz - Grzegorz Galej (8:11, 9:11, 6:11) 0-3
Sawczak Adam - Szajnik Jacek (7:11, 11:8, 5:11, 5:11) 1-3
Karnas Dariusz - Marek Padewski (5:11, 7:11, 10:12) 0-3
Świder Michał - Oczoś Marian (5:11, 11:8, 11:7, 8:11, 9:11) 2-3
Barański Karol - Grzegorz Galej (6:11, 10:12, 5:11) 0-3

Czytaj więcej: TG Sokół Dynów [4-14] GLKS JAWOR Jawornik Polski

Od 14.11.2014 r. drużyna sekcji tenisa stołowego GLKS JAWOR 1955 - lider rozgrywek V ligi tenisa stołowego gr.A powiększyła się o dwóch zawodników:

  • seniora - ARTURA SZMULIKA
  • juniora - ARKADIUSZA BANASIA

Życzymy im samych sukcesów w tych rozgrywkach.

W dniu 11.11.2014r dwóch naszych zawodników sekcji tenisa stołowego wzięło udział w 5. edycji Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna z okazji Dnia Niepodległości w kat. amatorzy (od IV ligi) do której przystąpiło 61 zawodników w systemie rozgrywkowym do dwóch przegranych gier.

 

WYNIKI:

  • 17-24.Marek Padewski [3 zwyciestwa, 2 porażki]
  • 25-32.Jacek Szajnik [2 zwycięstwa, 2 porażki]

W dniu sobotę 8.XI.2014 r. w Rzeszowie odbyła się kolejna runda spotkań w ramach Ligi TKKF w tenisie stołowym. Rozgrywki zostały przeprowadzone w systemie pucharowym do dwóch przegranych.
Wyniki:

KAT. 18-45 lat:
1. Marek Padewski

KAT. 45-55 lat:
1. Wiesław Sura

W ostatnich dwóch tygodniach rozegralismy dwa zwycięskie spotkania:

  • GLKS JAWOR Jawornik Polski - LKS Strażak Sośnica (14:4)
  • Wiesław Sura - Ryszard Zaworski 1 3:2 (11:6, 11:4, 9:11, 7:11, 11:8)
    Kamil Bazan - Zbigniew Ptasznik 1 0:3 (6:11, 6:11, 7:11)
    Jacek Szajnik - Tomasz Zaworski 1 3:1 (11:3, 11:9, 9:11, 11:5)
    Grzegorz Galej - Andrzej Koba 1 3:0 (11:2, 11:9, 11:6)
    G. Galej / W. Sura - T. Zaworski / A. Koba 1 3:0 (11:9, 14:12, 11:4)
    M. Padewski / J. Szajnik - Z. Ptasznik / R. Zaworski 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:9)
    Wiesław Sura - Zbigniew Ptasznik 1 2:3 (6:11, 7:11, 11:4, 11:6, 6:11)
    Jacek Szajnik - Ryszard Zaworski 1 3:1 (11:3, 12:14, 11:7, 11:6)
    Grzegorz Galej - Zbigniew Ptasznik 1 3:0 (11:1, 11:2, 15:13)
    Kamil Bazan - Ryszard Zaworski 1 0:3 (3:11, 7:11, 7:11)
    Jacek Szajnik - Andrzej Koba 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:6)
    Grzegorz Galej - Tomasz Zaworski 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:9)
    Marek Padewski - Andrzej Koba 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:0)
    Marian Oczoś - Tomasz Zaworski 1 3:0 (12:10, 11:8, 11:7)
    Grzegorz Galej - Ryszard Zaworski 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:6)
    Marek Padewski - Tomasz Zaworski 1 3:0 (11:4, 11:8, 11:9)
    Jacek Szajnik - Zbigniew Ptasznik 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:9)
    Marian Oczoś - Andrzej Koba 1 0:3 (9:11, 4:11, 7:11)
  • MLKS Nurt III Przemyśl - GLKS JAWOR Jawornik Polski (6-12)
  • Oskar Krzysik - Marek Padewski 1 0:3 (6/11,6/11,6/11)
    Jakub Chmielowski - Grzegorz Galej 1 1:3 (8/11.11/6.2/11,8/11)
    Justyna Sas - Jacek Szajnik 1 1:3 (11/6,6/11,13/15,4/11)
    Martyna Stachniak - Marian Oczoś 1 3:1 (11/8,7/11,11/6,11/8)
    M. Stachniak / J. Sas - M. Padewski / J. Szajnik 1 0:3 (6/11,8/11,5/11)
    O. Krzysik / O. Krzysik - G. Galej / W. Sura 1 1:3 (7/11,8/11,11/7,7/11)
    Oskar Krzysik - Grzegorz Galej 1 3:2 (11/6,14/12,8/11,8/11,11/9)
    Jakub Chmielowski - Marek Padewski 1 2:3 (11/8,8/11,12/10,6/11,9/11)
    Martyna Stachniak - Jacek Szajnik 1 1:3 (6/11,8/11,11/9,2/11)
    Justyna Sas - Marian Oczoś 1 3:1 (11/3,11/13,11/2,11/5)
    Jakub Chmielowski - Wiesław Sura 1 3:1 (11/9,11/8,6/11,11/7)
    Martyna Stachniak - Grzegorz Galej 1 2:3 (8/11,11/7,3/11,11/4,11/13)
    Oskar Krzysik - Wiesław Sura 1 3:0 (11/8,11/4,11/4)
    Martyna Stachniak - Marek Padewski 1 2:3 (11/6,11/9,7/11,8/11,4/11)
    Jakub Chmielowski - Jacek Szajnik 1 0:3 (6/11,10/12,,9/11)
    Oskar Krzysik - Jacek Szajnik 1 0:3 (9/11,4/11,9/11)
    Justyna Sas - Marek Padewski 1 3:0 (11/3,11/9,11/2)
    Justyna Sas - Grzegorz Galej 1 1:3 (11/9,7/11,9/11,8/11)


Kolejny mecz i kolejne zwycięstwo tym razem przeciwnikiem była drużyna z Łętowni. Był to ciężki mecz jednak dzięki wygranym deblom doprowadziliśmy mecz do wygranej.

Jacek Szajnik - Dominik Stańko 3:1 (11:5, 12:14, 14:12,11:8) Grzegorz Galej - Mateusz Sałęga 3:1 (5:11, 11:7, 11:5, 11:7)
Marek Padewski - Krystian Kołodziej 1:3 (12:14, 11:4, 6:11, 10:12)
Marian Oczoś - Michał Klocek 2:3 (12:10, 13:11, 7:11, 4:11, 5:11)
M. Padewski/J. Szajnik - K. Kołodziej/M. Sałęga 3:1 (5:11,11:6, 11:2, 13:11)
W. Sura / G. Galej - D. Stańko / M. Klocek 3:1 (11:3, 11:13, 11:8, 11:8)
Jacek Szajnik - Mateusz Sałęga 3:0 (11:4, 11:3, 11:2)
Grzegorz Galej - Dominik Stańko 3:0 (21:19, 11:5, 14:12)
Marian Oczoś - Krystian Kołodziej 2:3 (9:11, 10:12, 11:4, 11:6, 9:11)
Marek Padewski - Michał Klocek 0:3 (8:11, 9:11, 8:11)
Jacek Szajnik - Krystian Kołodziej 3:0 (11:4, 11:1, 11:4)
Marek Padewski - Dominik Stańko 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 9:11)
Grzegorz Galej - Michał Klocek 3:1 (9:11, 13:11, 11:4, 11:7)
Wiesław Sura - Grzegorz Sum 2:3 (11:8, 11:5, 8:11, 7:11, 9:11)
Jacek Szajnik - Michał Klocek 1:3 (12:10, 8:11, 8:11, 8:11)
Wiesław Sura - Dominik Stańko 1:3 (4:11, 11:8, 9:11, 8:11)
Grzegorz Galej - Krystian Kołodziej 3:0 (11:9, 11:5, 11:3)
Marek Padewski - Grzegorz Sum 3:0 (11:4, 11:5, 11:5)

Galeria: KLIKNIJ

Bardzo dobrze rozpoczęliśmy nowy sezon w rozgrywkach V ligi tenisa stołowego. Nasi gracze zdecydowanie i wysoko pokonali graczy z Rogóżna.

Prajs B. - Szajnik J.(12:10; 11:7; 10:12; 8:11; 5:11) 2:3
Stącel P. - Oczoś M.(11:3; 6:11; 11:6; 8:11; 11:6) 3:2
Domka - Galej G.(11:7; 6:11; 3:11; 6:11) 1:3
Pieniążek - Padewski M.(3:11; 5:11; 2:11) 0:3
Pieniażek/Domka - Padewski/ Szajnik (7:11; 5:11; 8:11) 0:3
Prajs/Stącel - Galej/Sura ( 8:11; 7:11; 11:8; 11:5; 12:14) 2-3
Domka - Padewski (15:13; 11:4; 8:11; 12:10) 3:1
Prajs - Oczoś (11:6; 11:5; 11:9) 3-0
Stącel - Szajnik (5:11; 11:13; 9:11) 0-3
Pieniążek - Galej (4:11; 8:11; 4:11) 0-3
Prajs - Galej (6:11; 11:7; 9:11; 7:11) 1-3
Domka - Szajnik (10:12; 6:11; 9:11) 0-3
Stącel - Padewski (9:11; 9:11; 7:11) 0-3
Pieniążek - Sura (6:11; 5:11; 2:11) 0-3
Prajs - Padewski (9:11; 11:8; 11:4; 11:8) 3-1
Pieniążek - Szajnik (2:11; 4:11; 6:11) 0-3
Stącel - Galej (8:11; 6:11; 2:11) 0-3
Domka - Sura (11:8; 11:2; 11:9) 3:0

 

Więcej zdjęć: KLIKNIJ

        LICENCJA-2014/2015 NAZWISKO I IMIĘ DATA UR PŁEĆ KLUB

  • 04530 S PADEWSKI Marek 1988-06-05 M GLKS JAWOR 1955
  • 04531 S PAŁYS Grzegorz 1976-02-01 M GLKS JAWOR 1955
  • 04532 S GALEJ Grzegorz 1977-03-23 M GLKS JAWOR 1955
  • 04533 S SURA Wiesław 1961-08-01 M GLKS JAWOR 1955
  • 04534 S OCZOŚ Marian 1958-08-17 M GLKS JAWOR 1955
  • 04535 S JAMROZIK Jakub 1992-02-10 M GLKS JAWOR 1955
  • 04536 M BAZAN Kamil 2001-05-20 M GLKS JAWOR 1955
  • 04537 S SZAJNIK Jacek 1969-10-13 M GLKS JAWOR 1955

Znamy już jest terminarz rozgrywek naszej drużyny tenisa stołowego, pierwszy mecz za niecałe dwa tygodnie.

1. [2014.10.05] LKS Szarotka Rogóżno - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
2. [2014.10.12] PUKS Arka II Łętownia - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
3. [2014.10.19] MLKS Nurt III Przemyśl - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
4. [2014.10.26] LKS Strażak Sośnica - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
5. [2014.11.23] TG Sokół Dynów - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
6. [2014.11.30] STS Jordan Wola Mała - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
7. [2015.01.18] LKS Darowice-Koniuszki - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
8. [2015.02.15] MLKS Gminy Leżajsk - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski

Już za niecały miesiąc rozpocznie się nowy sezon rozgrywkowy o mistrzostwo V-ligi w tenisie stołowym.

Znane są już drużyny które bedą walczyć z nami o awans do wyższej ligi:

V. Liga (grupa rzeszowska A):

1. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
2. LKS Darowice-Koniuszki
3. MLKS Gminy Leżajsk
4. PUKS Arka II Łętownia
5. MLKS Nurt III Przemyśl
6. LKS Szarotka Rogóżno
7. LKS Strażak Sośnica
8. STS Jordan Wola Mała

9. TG Sokół Dynów

Rozgrywki ligowe

 

 

Sponsorzy

 

Treningi

Treningi zawodników Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „JAWOR 1955”

w Jaworniku Polskim

od dnia  01.10.2016 r. odbywają się:

 

-sekcji tenisa stołowego - we wtorki i czwartki w godz. od 1900 do 2200 (treningi prowadzi p. Szajnik Jacek)

-sekcji siatkówki - w poniedziałki i środy w godz. od 1800 do 2000 oraz soboty (dziewczyny) w godz. od 1800 do 2000(treningi prowadzi p. Staszczak Marek)

-sekcji narciarstwa klasycznego - w niedziele w godz. od 1800 do 2000 (treningi prowadzi p.Jamrozik Jakub

W/w treningi będą prowadzone w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim (wejście od strony północnej).

-sekcji piłki nożnej - w niedziele w godz. od 1600 do 1800 w sali ZS nr 1, lub na boisku w Hadlach Szklarskich (treningi prowadzi p. Jamrozik Jakub)

-sekcji szachów - w niedzielę w godz. od 1800 do 2000 w siedzibie Klubu „pod apteką”, (treningi prowadzi p. Jaremkiewicz Marian)

W sprawach treningów prosimy kontaktować się z prowadzącymi treningi, lub kierownikami poszczególnych sekcji :
    tenis stołowy – p. Galej Grzegorz
    siatkówka – p. Stanowski Kamil
    piłka nożna – p.Jamrozik Jakub
    narciarstwo klasyczne (biegi) – p. Jamrozik Jakub
    szachy – p. Piątek Łukasz

Przydatne linki