K O M U N I K A T
Od 1.09.2017 r. rozpoczynamy rozgrywki ligowe piłki siatkowej w Międzygminnej Amatorskiej Lidze Siatkówki POGÓRZE DYNOWSKIE. Regulamin rozgrywek prezentujemy poniżej, oraz na stronie facebooka: MiędzygminnaAmatorska LigaSiatkówki POGÓRZE DYNOWSKIE.


NFORMACJA DLA SIATKARZY
Jeżeli ktoś ma kontakty z Dynowem, Hartą, Hyżnem i innymi drużynami siatkówki to powiadomcie ich o MALS-ie.


P R O P O Z Y C J A
Proponujemy podział zawodników sekcji siatkówki GLKS "JAWOR 1955" na dwie drużyny: Jawornik Polski (w czerwonych strojach), którą poprowadziłby Kamil Stanowski i Hadel Szklarskich (w żółtych strojach), którą poprowadziłby Marek Staszczak. Kto ma inne propozycje?

 

W rozwinięciu regulamin rozgrywek.

Czytaj więcej: ... o Międzygminnej Amatorskiej Lidze Siatkówki POGÓRZE DYNOWSKIE

Od 1.09.2017 r. rozpoczynamy rozgrywki ligowe piłki siatkowej w Międzygminnej Amatorskiej Lidze Siatkówki POGÓRZE DYNOWSKIE. Regulamin rozgrywek prezentujemy poniżej, oraz na stronie facebooka: MiędzygminnaAmatorska LigaSiatkówki POGÓRZE DYNOWSKIE.


NFORMACJA DLA SIATKARZY
Jeżeli ktoś ma kontakty z Dynowem, Hartą, Hyżnem i innymi drużynami siatkówki to powiadomcie ich o MALS-ie.


P R O P O Z Y C J A
Proponujemy podział zawodników sekcji siatkówki GLKS "JAWOR 1955" na dwie drużyny: Jawornik Polski (w czerwonych strojach), którą poprowadziłby Kamil Stanowski i Hadel Szklarskich (w żółtych strojach), którą poprowadziłby Marek Staszczak. Kto ma inne propozycje?

 

W niedzielę 10.01.2016 r. w sali Z.S. nr 1 w Jaworniku Polskim został rozegrany Turniej Piłki Siatkowej " O PUCHAR GMINY JAWORNIK POLSKI".
W turnieju tym uczestniczyły 2 drużyny żeńskie i 4 męskie. W kategorii kobiet zwyciężyła drużyna żeńska GLKS "JAWOR 1955" Jawornik Polski w składzie: Gabriela Pniewska, Karolina Pniewska, Angelika Pawełek, Małgorzata Bury, Aleksandra Staszczak, Małgorzata Bury i Ewelina Chochura.
Drugie miejsce zajęła drużyna ULKS "JAWORNIK" przy Zespole Szkół nr 1 w Jaworniku Polskim prowadzona przez Panią mgr Krystynę Gósz, w składzie: Sylwia Chohura, Karolina Słupek, Klaudia Gmyrek, Karolina Szmulik, Justyna Czapla, Aneta Gwizdała i Paulina Słupek. Wynik meczu:
GLKS "JAWOR 1955" - ULKS "JAWORNIK" 2:0 (25:12, 25:21)
W kategorii mężczyzn zwyciężyła drużyna "HARTINI" Harta w składzie: Artur Paściak, Sebastian Litwin, Mateusz Nawłoka, Łukasz Potoczny, Wojciech Potoczny, Kacper Szczutek i Mateusz Tarnawski zdobywając PUCHAR GMINY.
Drugie miejsce zajęła drużyna "JAWORNIK" w składzie: Marek Król, Sławomir Balawender, Mateusz Bury, Kamil Potoczny, Krzysztof Mierzwa i Michał Sroka. Trzecia była drużyna "ZAPADY" w składzie: Angelika Pawełek, Józef Pawełek, Gabriela Pniewska, Aleksandra Staszczak, Krystian Stanowski, Kamil Stanowski i Grzegorz Jamrozik, a czwarte miejsce drużyna "HADLE" w składzie: Grzegorz Trybucki, Krzysztof Pinkowicz, Paweł Pawełek, Łukasz Pelc, Mateusz Lech, Łukasz Chohura, Adam Chruszcz i Arkadiusz Pawełek.
Wyniki meczów drużyn mężczyzn:
"ZAPADY" - "HADLE" 2:0 (28:26, 25:19)
"HARTINI" Harta - "JAWORNIK" 2:1 (25:21, 12:25, 15:13)
"HADLE" - "JAWORNIK" 0:2 (15:25, 18:25)
"ZAPADY" - "HARTINI" Harta 0:2 (16:25, 20:25)
"HARTINI" Harta - "Hadle" 2:0 (25:16, 25:20)
JAWORNIK" - "ZAPADY" 2:0 (25:21, 25:16)
Zwycięzcy rozgrywek otrzymali "PUCHARY GMINY", a wszystkie drużyny uczestniczące w Turnieju pamiątkowe dyplomy, które zostały wręczone przez organizatora Turnieju - GLKS "JAWOR 1955" Jawornik Polski.
Organizatorzy dziękują wszystkim zawodniczkom i zawodnikom za udział w Turnieju, oraz kulturalne i zacięte mecze.

W rozwinięciu GALERIA

Czytaj więcej: SPRAWOZDANIE Z TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ" O PUCHAR GMINY".

S P R A W O Z D A N I E z Mistrzostw Gminy Jawornik Polski w siatkówce rozegranych w sobotę 12.12.2015 r. w sali ZS nr 1 w Jaworniku Polskim.

W zawodach startowały 4 reprezentacje wsi: JAWORNIKA POLSKIEGO w składzie: Kamil Stanowski, Krystian Stanowski, Józef Pawełek, Grzegorz Jamrozik, Angelika Pawełek, oraz Gabriela Pniewska i Aleksandra Staszczak; HADEL SZKLARSKICH/HADEL KAŃCZUCKICH w składzie: Grzegorz Trybucki Karol Chohura, Adam Chruszcz, Paweł Pawełek, Mateusz Lech, Łukasz Pelc; MANASTERZA/ZAGÓRZA w składzie: Marcin Kolano, Dawid Batycki, Damian Kuryło, Damian Kielich, Jakub Majewski, Bartłomiej Bury. Ponieważ z powodu kłopotów kadrowych tym razem nie zebrała się reprezentacja Widaczowa/ Huciska Jawornickiego, w ich miejsce wystąpiła reprezentacja JAWORNIKA PRZEDMIEŚCIA w składzie: Mateusz Bury, Marek Król, Krzysztof Mierzwa, oraz gościnne Dawid Łysiak, Aleksander Szmulik, Sławomir Balawender. Mecze były bardzo wyrównane i było dużo emocji. Szkoda tylko, że reprezentacje Jawornika Polskiego i Jawornika Przedmieścia nie zapoznały się z regulaminem zawodów i wystawiły mieszane składy. Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Jawornika Przedmieścia wygrywając z Jawornikiem Polskim 2:0 (25:17 25:21), z Hadlami Szklarskimi/Kańczuckimi 2:0 (25:15 26:24) i Manasterzem/Zagórzem 2:1 (25:11 20:25 17:15). Druga była reprezentacja Hadel Szklarskich/Kańczuckich, która wygrała z drużyną Jawornika Polskiego 2:0 (25:23 25:21) i Manasterza/Zagórza 2:1 (19:25 25:14 15:9). Trzecie miejsce zajęła drużyna Jawornika Polskiego, która wygrała z reprezentacją Manasterza/Zagórza 2:0 (25:23 25:17), a czwarte - drużyna Manasterza/Zagórza, która minimalnie przegrała z reprezentacją Jawornika Przedmieścia 1:2 i Hadel Szklarskich/Kańczuckich - także 1:2. Drużyny uczestniczące w rozgrywkach otrzymały dyplomy i Puchary Gminy.

Galeria zdjęć [KLIKNIJ]

 

W sobotę 24 maja 2014 r. drużyna s. siatkówki GLKS JAWOR 1955, wraz z trenerem Ł. Szpakowskim weźmie udział w kolejnym turnieju siatkówki, tym razem w Cmolasie k.Kolbuszowej. Wyjazd z Jawornika Polskiego o godz. 6.00 gminnym busem. Chętnych do wzmocnienia drużyny zapraszamy na trening w środę 21 maja 2014 r. w godz. 18 -20.

W sobotę 12 kwietnia 2014 r. od godz. 9.00 w sali Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim odbył się Turniej Piłki Siatkowej o PUCHAR GMINY Jawornik Polski. W zawodach tych wystąpiły cztery drużyny. Mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym".

  • W Turnieju tym I miejsce zajęła drużyna „OLD BOYS” z Dynowa w składzie: Ulanowski Jan, Stankiewicz Maciej, Waluś Bartłomiej, Sochacki Andrzej, Majda Rafał, Łach Amek, Bułdys Mariusz, Sarnicki Józef, Karnas Karol, Chudzikiewicz Maciej, Roman Paweł, i Pilip Kuba. Drużyna ta wygrała dwa mecze i zdobyła 6 punktów (sety: 5:3 i małe pkty: 142:122).
  • II miejsce zajęła drużyna GLKS „JAWOR 1955” Jawornika Polskiego w składzie: Staszczak Marek, Król Marek, Potoczny Kamil, Bury Mateusz, Balawender Sławomir, Czapla Radek i Łysiak Dawid, która wygrała także dwa mecze i zdobyła 6 punktów (sety: 4:2 i małe pkty: 113:96).
  • III miejsce zajęła drużyna „HADLE” z Hadel Szklarskich i Kańczuckich w składzie: Pinkowicz Krzysztof, Lech Łukasz, Pelc Łukasz, Pniewska Karolina, Pniewska Gabriela i Staszczak Aleksandra, z jednym wygranym meczem. Drużyna zdobyła 4 punkty (sety: 3:4 i małe pkty: 110:120).
  • IV miejsce drużyna „ZAPADY” z Jawornika Polskiego w składzie: Stanowski Krystian, Stanowski Kamil, Pawełek Józef, Jamrozik Grzegorz, Pawełek Angelika i Pałys Szczepan. Drużyna ta także wygrała jeden mecz i zdobyła 3 punkty (sety: 2:5 i małe pkty: 101:128).

Najlepszym zawodnikiem Turnieju (MVP) wybrano Pana Ulanowskiego Jana z Dynowa. Trzy najlepsze drużyny otrzymały puchary, a wszystkie dyplomy.

Nagrody ufundował Pan Piejko Tadeusz z Huciska Jawornickiego – właściciel Zakładu Stolarskiego z Manasterza.

Zawody sędziował Pan mgr Żurawski Grzegorz

 

W rozwinięciu GALERIA

Czytaj więcej: SPRAWOZDANIE Z TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ „O PUCHAR GMINY”

Rozgrywki ligowe

 

 

Sponsorzy

 

Treningi

Treningi zawodników Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „JAWOR 1955”

w Jaworniku Polskim

od dnia  01.10.2016 r. odbywają się:

 

-sekcji tenisa stołowego - we wtorki i czwartki w godz. od 1900 do 2200 (treningi prowadzi p. Szajnik Jacek)

-sekcji siatkówki - w poniedziałki i środy w godz. od 1800 do 2000 oraz soboty (dziewczyny) w godz. od 1800 do 2000(treningi prowadzi p. Staszczak Marek)

-sekcji narciarstwa klasycznego - w niedziele w godz. od 1800 do 2000 (treningi prowadzi p.Jamrozik Jakub

W/w treningi będą prowadzone w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim (wejście od strony północnej).

-sekcji piłki nożnej - w niedziele w godz. od 1600 do 1800 w sali ZS nr 1, lub na boisku w Hadlach Szklarskich (treningi prowadzi p. Jarosz Patryk)

-sekcji szachów - w niedzielę w godz. od 1800 do 2000 w siedzibie Klubu „pod apteką”, (treningi prowadzi p. Jaremkiewicz Marian)

W sprawach treningów prosimy kontaktować się z prowadzącymi treningi, lub kierownikami poszczególnych sekcji :
    tenis stołowy – p. Galej Grzegorz
    siatkówka – p. Staszczak Marek
    piłka nożna – p.Jarosz Patryk
    narciarstwo klasyczne (biegi) – p. Jamrozik Jakub
    szachy – p. Piątek Łukasz

Przydatne linki