W sobotę 15 lutego 2014 r. od godz. 9.00 w sali ZS nr 1 w Jaworniku Polskim odbędą się Mistrzostwa Gminy w piłce siatkowej. W zawodach może uczestniczyć tylko jedna reprezentacja danej wsi z gminy Jawornik Polski, złożona wyłącznie z jej mieszkańców, lub połączona reprezentacja dwóch sąsiednich wsi. W reprezentacji jednej, lub połączonych dwóch wsi mogą występować wszyscy mieszkańcy, bez względu na wiek i płeć. Reprezentacje wsi wystawiają sołtysi tych wsi, lub wyznaczeni przez nich przedstawiciele. Zawodników grających w siatkówkę prosimy o zgłoszenie się do sołtysów wsi. Zgłoszenia reprezentacji przyjmuje organizator zawodów - trener siatkówki mgr Żurawski Grzegorz w czasie treningów sekcji siatkówki w poniedziałki, środy i soboty w godz. od 18.00 - 20.00 w ZS nr 1 w Jaworniku Polskim. Zapraszamy!!!!

Rozgrywki ligowe

 

 

Sponsorzy

 

Treningi

Treningi zawodników Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „JAWOR 1955”

w Jaworniku Polskim

od dnia  01.10.2016 r. odbywają się:

 

-sekcji tenisa stołowego - we wtorki i czwartki w godz. od 1900 do 2200 (treningi prowadzi p. Szajnik Jacek)

-sekcji siatkówki - w poniedziałki i środy w godz. od 1800 do 2000 oraz soboty (dziewczyny) w godz. od 1800 do 2000(treningi prowadzi p. Staszczak Marek)

-sekcji narciarstwa klasycznego - w niedziele w godz. od 1800 do 2000 (treningi prowadzi p.Jamrozik Jakub

W/w treningi będą prowadzone w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim (wejście od strony północnej).

-sekcji piłki nożnej - w niedziele w godz. od 1600 do 1800 w sali ZS nr 1, lub na boisku w Hadlach Szklarskich (treningi prowadzi p. Jarosz Patryk)

-sekcji szachów - w niedzielę w godz. od 1800 do 2000 w siedzibie Klubu „pod apteką”, (treningi prowadzi p. Jaremkiewicz Marian)

W sprawach treningów prosimy kontaktować się z prowadzącymi treningi, lub kierownikami poszczególnych sekcji :
    tenis stołowy – p. Galej Grzegorz
    siatkówka – p. Staszczak Marek
    piłka nożna – p.Jarosz Patryk
    narciarstwo klasyczne (biegi) – p. Jamrozik Jakub
    szachy – p. Piątek Łukasz

Przydatne linki