Mecz V ligi tenisa stołowego pomiędzy GLKS "Jawor 1955" Jawornik Polski - STS Jordan Wola Mała

Kolejna wygrana z rzędu naszej drużyny w Tenisie stołowym!!!

GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski [15:3] STS Jordan Wola Mała

Grzegorz Galej - Stanisław Międlar 3:2 (11:2, 6:11, 8:11, 11:4, 11:2)
Jakub Jamrozik - Damian Nowiński 3:1 (11:8, 11:6, 4:11, 11;8)
Marek Padewski - Patryk Międlar 3:0 (11:5, 11:1, 11:7)
Wiesław Sura - Andrzej Ruta 2:3 (11:5, 11:8, 13:15, 9:11, 7:11)
M. Padewski / J. Jamrozik - A. Ruta / S. Międlar 0:3 (7:11, 7:11, 7;11)
G. Galej / W. Sura - D. Nowiński / P. Międlar 3:0 (11:4, 11:8, 14:12)
Grzegorz Galej - Damian Nowiński 3:0 (11:5, 11:7, 11:6)
Jakub Jamrozik - Stanisław Międlar 3:0 (11:2, 11:6, 11:7)
Wiesław Sura - Patryk Międlar 3:0 (11:6, 11:7, 13:11)
Marek Padewski - Andrzej Ruta 3:1 (11:6, 6:11, 11:4, 11:6)
Grzegorz Galej - Patryk Międlar 3:0 (11:8, 11:6, 11:3)
Marek Padewski - Stanisław Międlar 3:1 (5:11, 11:9, 11:5, 11:9)
Jakub Jamrozik - Andrzej Ruta 3:2 (9:11, 13:11, 11:6, 8:11, 11:4)
Wiesław Sura - Damian Nowiński 3:1 (11:4, 11:9, 10:12, 14:12)
Grzegorz Galej - Andrzej Ruta 3:0 (11:7, 11:8, 11:5)
Wiesław Sura - Stanisław Międlar 3:0 (15:13, 11:5, 11:9)
Jakub Jamrozik - Patryk Międlar 3:0 (11:5, 11:7, 11:4)
Grzegorz Pałys - Damian Nowiński 0:3 (5:11, 7:11, 4:11)

Jak narazie nasz zespół zajmuje I miejsce w V lidze z kompletem zwycięstw oby tak dalej i będzie IV liga. Ostatni mecz tej rundy już za tydzień 15.02.2015 z MLKS Gminy Leżajsk zajmującym ostatnie miejsce, więc liczymy na wysoką i pewną wygraną. Serdecznie zapraszamy na ten mecz

07.02.2015 w Przeworsku odbyły się "POWIATOWE MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM" organizowane przez: Starostwo Powiatowe w Przeworsku, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Przeworsku, MOSiR w Przeworsku. Nasz klub reprezentowało 5 osób w 3 kategoriach.
Wyniki:
kat: Weteran (50 lat wzwyż)
1 miejsce. Wiesław Sura
kat: Senior (17-49)
2 miejsce. Jakub Jamrozik
4 miejsce. Marek Padewski
7-8 miejsce. Grzegorz Galej
kat: Juniorka (do 16lat)
4 miejsce. Aleksandra Staszczak

W meczu na szczycie tabeli nasi gracze rozgromili gospodarzy z Dynowa 14:4

Punkty uzyskali:

Sawczak Adam - Marek Padewski (2:11, 4:11, 5:11) 0-3
Świder Michał - Grzegorz Galej (4:11, 3:meczu na szczycie tabeli nasi gracze 11, 8:11) 0-3
Barański Karol - Sura Wiesław (11:5, 6:11, 11:8, 11:7) 3-1
Karnas Dariusz - Szajnik Jacek ( 10:12, 11:8, 5:11, 12:10, 5:11) 2-3
Barański/Karnas - Szajnik/Padewski (10:12, 8:11, 14:16) 0-3
Sawczak/Świder - Sura/Galej (10:12, 13:11, 11:3, 8:11, 7:11) 2-3
Sawczak Adam - Grzegorz Galej (6:11, 6:11, 3:11) 0-3
Świder Michał - Marek Padewski (7:11, 9:11, 7:11) 0-3
Karnas Dariusz - Sura Wiesław (11:6, 11:7, 13:11) 3-0
Barański Karol - Szajnik Jacek (11:9, 20:18, 3:11, 11:9) 3-1
Sawczak Adam - Oczoś Marian (11:7, 11:4, 11:6) 3-0
Barański Karol - Marek Padewski (5:11, 2:11, 2:11) 0-3
Świder Michał - Szajnik Jacek (4:11, 5:11, 2:11) 0-3
Karnas Dariusz - Grzegorz Galej (8:11, 9:11, 6:11) 0-3
Sawczak Adam - Szajnik Jacek (7:11, 11:8, 5:11, 5:11) 1-3
Karnas Dariusz - Marek Padewski (5:11, 7:11, 10:12) 0-3
Świder Michał - Oczoś Marian (5:11, 11:8, 11:7, 8:11, 9:11) 2-3
Barański Karol - Grzegorz Galej (6:11, 10:12, 5:11) 0-3

Czytaj więcej: TG Sokół Dynów [4-14] GLKS JAWOR Jawornik Polski

Od 14.11.2014 r. drużyna sekcji tenisa stołowego GLKS JAWOR 1955 - lider rozgrywek V ligi tenisa stołowego gr.A powiększyła się o dwóch zawodników:

  • seniora - ARTURA SZMULIKA
  • juniora - ARKADIUSZA BANASIA

Życzymy im samych sukcesów w tych rozgrywkach.

W dniu 11.11.2014r dwóch naszych zawodników sekcji tenisa stołowego wzięło udział w 5. edycji Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna z okazji Dnia Niepodległości w kat. amatorzy (od IV ligi) do której przystąpiło 61 zawodników w systemie rozgrywkowym do dwóch przegranych gier.

 

WYNIKI:

  • 17-24.Marek Padewski [3 zwyciestwa, 2 porażki]
  • 25-32.Jacek Szajnik [2 zwycięstwa, 2 porażki]

W dniu sobotę 8.XI.2014 r. w Rzeszowie odbyła się kolejna runda spotkań w ramach Ligi TKKF w tenisie stołowym. Rozgrywki zostały przeprowadzone w systemie pucharowym do dwóch przegranych.
Wyniki:

KAT. 18-45 lat:
1. Marek Padewski

KAT. 45-55 lat:
1. Wiesław Sura

W ostatnich dwóch tygodniach rozegralismy dwa zwycięskie spotkania:

  • GLKS JAWOR Jawornik Polski - LKS Strażak Sośnica (14:4)
  • Wiesław Sura - Ryszard Zaworski 1 3:2 (11:6, 11:4, 9:11, 7:11, 11:8)
    Kamil Bazan - Zbigniew Ptasznik 1 0:3 (6:11, 6:11, 7:11)
    Jacek Szajnik - Tomasz Zaworski 1 3:1 (11:3, 11:9, 9:11, 11:5)
    Grzegorz Galej - Andrzej Koba 1 3:0 (11:2, 11:9, 11:6)
    G. Galej / W. Sura - T. Zaworski / A. Koba 1 3:0 (11:9, 14:12, 11:4)
    M. Padewski / J. Szajnik - Z. Ptasznik / R. Zaworski 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:9)
    Wiesław Sura - Zbigniew Ptasznik 1 2:3 (6:11, 7:11, 11:4, 11:6, 6:11)
    Jacek Szajnik - Ryszard Zaworski 1 3:1 (11:3, 12:14, 11:7, 11:6)
    Grzegorz Galej - Zbigniew Ptasznik 1 3:0 (11:1, 11:2, 15:13)
    Kamil Bazan - Ryszard Zaworski 1 0:3 (3:11, 7:11, 7:11)
    Jacek Szajnik - Andrzej Koba 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:6)
    Grzegorz Galej - Tomasz Zaworski 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:9)
    Marek Padewski - Andrzej Koba 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:0)
    Marian Oczoś - Tomasz Zaworski 1 3:0 (12:10, 11:8, 11:7)
    Grzegorz Galej - Ryszard Zaworski 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:6)
    Marek Padewski - Tomasz Zaworski 1 3:0 (11:4, 11:8, 11:9)
    Jacek Szajnik - Zbigniew Ptasznik 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:9)
    Marian Oczoś - Andrzej Koba 1 0:3 (9:11, 4:11, 7:11)
  • MLKS Nurt III Przemyśl - GLKS JAWOR Jawornik Polski (6-12)
  • Oskar Krzysik - Marek Padewski 1 0:3 (6/11,6/11,6/11)
    Jakub Chmielowski - Grzegorz Galej 1 1:3 (8/11.11/6.2/11,8/11)
    Justyna Sas - Jacek Szajnik 1 1:3 (11/6,6/11,13/15,4/11)
    Martyna Stachniak - Marian Oczoś 1 3:1 (11/8,7/11,11/6,11/8)
    M. Stachniak / J. Sas - M. Padewski / J. Szajnik 1 0:3 (6/11,8/11,5/11)
    O. Krzysik / O. Krzysik - G. Galej / W. Sura 1 1:3 (7/11,8/11,11/7,7/11)
    Oskar Krzysik - Grzegorz Galej 1 3:2 (11/6,14/12,8/11,8/11,11/9)
    Jakub Chmielowski - Marek Padewski 1 2:3 (11/8,8/11,12/10,6/11,9/11)
    Martyna Stachniak - Jacek Szajnik 1 1:3 (6/11,8/11,11/9,2/11)
    Justyna Sas - Marian Oczoś 1 3:1 (11/3,11/13,11/2,11/5)
    Jakub Chmielowski - Wiesław Sura 1 3:1 (11/9,11/8,6/11,11/7)
    Martyna Stachniak - Grzegorz Galej 1 2:3 (8/11,11/7,3/11,11/4,11/13)
    Oskar Krzysik - Wiesław Sura 1 3:0 (11/8,11/4,11/4)
    Martyna Stachniak - Marek Padewski 1 2:3 (11/6,11/9,7/11,8/11,4/11)
    Jakub Chmielowski - Jacek Szajnik 1 0:3 (6/11,10/12,,9/11)
    Oskar Krzysik - Jacek Szajnik 1 0:3 (9/11,4/11,9/11)
    Justyna Sas - Marek Padewski 1 3:0 (11/3,11/9,11/2)
    Justyna Sas - Grzegorz Galej 1 1:3 (11/9,7/11,9/11,8/11)


Kolejny mecz i kolejne zwycięstwo tym razem przeciwnikiem była drużyna z Łętowni. Był to ciężki mecz jednak dzięki wygranym deblom doprowadziliśmy mecz do wygranej.

Jacek Szajnik - Dominik Stańko 3:1 (11:5, 12:14, 14:12,11:8) Grzegorz Galej - Mateusz Sałęga 3:1 (5:11, 11:7, 11:5, 11:7)
Marek Padewski - Krystian Kołodziej 1:3 (12:14, 11:4, 6:11, 10:12)
Marian Oczoś - Michał Klocek 2:3 (12:10, 13:11, 7:11, 4:11, 5:11)
M. Padewski/J. Szajnik - K. Kołodziej/M. Sałęga 3:1 (5:11,11:6, 11:2, 13:11)
W. Sura / G. Galej - D. Stańko / M. Klocek 3:1 (11:3, 11:13, 11:8, 11:8)
Jacek Szajnik - Mateusz Sałęga 3:0 (11:4, 11:3, 11:2)
Grzegorz Galej - Dominik Stańko 3:0 (21:19, 11:5, 14:12)
Marian Oczoś - Krystian Kołodziej 2:3 (9:11, 10:12, 11:4, 11:6, 9:11)
Marek Padewski - Michał Klocek 0:3 (8:11, 9:11, 8:11)
Jacek Szajnik - Krystian Kołodziej 3:0 (11:4, 11:1, 11:4)
Marek Padewski - Dominik Stańko 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 9:11)
Grzegorz Galej - Michał Klocek 3:1 (9:11, 13:11, 11:4, 11:7)
Wiesław Sura - Grzegorz Sum 2:3 (11:8, 11:5, 8:11, 7:11, 9:11)
Jacek Szajnik - Michał Klocek 1:3 (12:10, 8:11, 8:11, 8:11)
Wiesław Sura - Dominik Stańko 1:3 (4:11, 11:8, 9:11, 8:11)
Grzegorz Galej - Krystian Kołodziej 3:0 (11:9, 11:5, 11:3)
Marek Padewski - Grzegorz Sum 3:0 (11:4, 11:5, 11:5)

Galeria: KLIKNIJ

Bardzo dobrze rozpoczęliśmy nowy sezon w rozgrywkach V ligi tenisa stołowego. Nasi gracze zdecydowanie i wysoko pokonali graczy z Rogóżna.

Prajs B. - Szajnik J.(12:10; 11:7; 10:12; 8:11; 5:11) 2:3
Stącel P. - Oczoś M.(11:3; 6:11; 11:6; 8:11; 11:6) 3:2
Domka - Galej G.(11:7; 6:11; 3:11; 6:11) 1:3
Pieniążek - Padewski M.(3:11; 5:11; 2:11) 0:3
Pieniażek/Domka - Padewski/ Szajnik (7:11; 5:11; 8:11) 0:3
Prajs/Stącel - Galej/Sura ( 8:11; 7:11; 11:8; 11:5; 12:14) 2-3
Domka - Padewski (15:13; 11:4; 8:11; 12:10) 3:1
Prajs - Oczoś (11:6; 11:5; 11:9) 3-0
Stącel - Szajnik (5:11; 11:13; 9:11) 0-3
Pieniążek - Galej (4:11; 8:11; 4:11) 0-3
Prajs - Galej (6:11; 11:7; 9:11; 7:11) 1-3
Domka - Szajnik (10:12; 6:11; 9:11) 0-3
Stącel - Padewski (9:11; 9:11; 7:11) 0-3
Pieniążek - Sura (6:11; 5:11; 2:11) 0-3
Prajs - Padewski (9:11; 11:8; 11:4; 11:8) 3-1
Pieniążek - Szajnik (2:11; 4:11; 6:11) 0-3
Stącel - Galej (8:11; 6:11; 2:11) 0-3
Domka - Sura (11:8; 11:2; 11:9) 3:0

 

Więcej zdjęć: KLIKNIJ

        LICENCJA-2014/2015 NAZWISKO I IMIĘ DATA UR PŁEĆ KLUB

  • 04530 S PADEWSKI Marek 1988-06-05 M GLKS JAWOR 1955
  • 04531 S PAŁYS Grzegorz 1976-02-01 M GLKS JAWOR 1955
  • 04532 S GALEJ Grzegorz 1977-03-23 M GLKS JAWOR 1955
  • 04533 S SURA Wiesław 1961-08-01 M GLKS JAWOR 1955
  • 04534 S OCZOŚ Marian 1958-08-17 M GLKS JAWOR 1955
  • 04535 S JAMROZIK Jakub 1992-02-10 M GLKS JAWOR 1955
  • 04536 M BAZAN Kamil 2001-05-20 M GLKS JAWOR 1955
  • 04537 S SZAJNIK Jacek 1969-10-13 M GLKS JAWOR 1955

Znamy już jest terminarz rozgrywek naszej drużyny tenisa stołowego, pierwszy mecz za niecałe dwa tygodnie.

1. [2014.10.05] LKS Szarotka Rogóżno - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
2. [2014.10.12] PUKS Arka II Łętownia - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
3. [2014.10.19] MLKS Nurt III Przemyśl - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
4. [2014.10.26] LKS Strażak Sośnica - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
5. [2014.11.23] TG Sokół Dynów - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
6. [2014.11.30] STS Jordan Wola Mała - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
7. [2015.01.18] LKS Darowice-Koniuszki - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
8. [2015.02.15] MLKS Gminy Leżajsk - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski

Rozgrywki ligowe

 

 

Sponsorzy

 

Treningi

Treningi zawodników Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „JAWOR 1955”

w Jaworniku Polskim

od dnia  01.10.2016 r. odbywają się:

 

-sekcji tenisa stołowego - we wtorki i czwartki w godz. od 1900 do 2200 (treningi prowadzi p. Szajnik Jacek)

-sekcji siatkówki - w poniedziałki i środy w godz. od 1800 do 2000 oraz soboty (dziewczyny) w godz. od 1800 do 2000(treningi prowadzi p. Staszczak Marek)

-sekcji narciarstwa klasycznego - w niedziele w godz. od 1800 do 2000 (treningi prowadzi p.Jamrozik Jakub

W/w treningi będą prowadzone w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim (wejście od strony północnej).

-sekcji piłki nożnej - w niedziele w godz. od 1600 do 1800 w sali ZS nr 1, lub na boisku w Hadlach Szklarskich (treningi prowadzi p. Jarosz Patryk)

-sekcji szachów - w niedzielę w godz. od 1800 do 2000 w siedzibie Klubu „pod apteką”, (treningi prowadzi p. Jaremkiewicz Marian)

W sprawach treningów prosimy kontaktować się z prowadzącymi treningi, lub kierownikami poszczególnych sekcji :
    tenis stołowy – p. Galej Grzegorz
    siatkówka – p. Staszczak Marek
    piłka nożna – p.Jarosz Patryk
    narciarstwo klasyczne (biegi) – p. Jamrozik Jakub
    szachy – p. Piątek Łukasz

Przydatne linki