Minimalna porażka naszych tenisistów w Łańcucie 10:8. Już coraz lepiej wygląda nasza gra, ale są jeszcze małe niedociągnięcia które musimy poćwiczyć na treningu, w szczególności deble ponieważ one zaważyły o naszej przegranej.

Punkty zdobywali: Grzegorz Galej 3pkt, Marek Padewski 2pkt, Kubaa Jamrozik 2pkt, Jacek Szajnik 1pkt

 

 Przebieg meczu

Wojciech Marszał - Jacek Szajnik 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:9, )
Mateusz Nosek - Grzegorz Galej 1 1:3 (4:11, 8:11, 11:7, 8:11, )
Wiktoria Rut - Marek Padewski 1 1:3 (6:11, 11:9, 6:11, 8:11, )
Grzegorz Kielar - Jakub Jamrozik 1 1:3 (4:11, 11:9, 10:12, 6:11, )
W. Marszał / W. Rut - J. Szajnik / G. Galej 1 3:2 (9:11, 12:10, 7:11, 13:11, 11:8, )
M. Nosek / G. Kielar - J. Jamrozik / M. Padewski 1 3:1 (5:11, 11:9, 11:8, 11:5, )
Wojciech Marszał - Grzegorz Galej 1 3:2 (11:6, 6:11, 11:7, 9:11, 11:7, )
Mateusz Nosek - Jacek Szajnik 1 3:0 (13:11, 11:5, 11:7, )
Grzegorz Kielar - Marek Padewski 1 0:3 (8:11, 5:11, 8:11, )
Wiktoria Rut - Jakub Jamrozik 1 2:3 (11:9, 11:8, 4:11, 5:11, 6:11, )
Wojciech Marszał - Marek Padewski 1 3:1 (11:13, 11:4, 11:7, 11:7, )
Wiktoria Rut - Jacek Szajnik 1 0:3 (8:11, 6:11, 1:11, )
Mateusz Nosek - Jakub Jamrozik 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:9, )
Grzegorz Kielar - Grzegorz Galej 1 2:3 (12:10, 4:11, 6:11, 11:7, 8:11, )
Wojciech Marszał - Jakub Jamrozik 1 3:0 (11:9, 11:2, 11:9, )
Grzegorz Kielar - Jacek Szajnik 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:9, )
Mateusz Nosek - Marek Padewski 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:9, )
Wiktoria Rut - Grzegorz Galej 1 0:3 (6:11, 9:11, 10:12, )

 

W dniu dzisiejszym w Dynowie odbył się "Otwarty turniej tenisa stołowego o Puchar Prezesa TG Sokół Dynów". W tym turnieju wzięło udział 4 naszych zawodników w dwóch kategoriach.

Kat powyżej 18lat:
2. Marek Padewski
4. Wiesław Sura

Kat. do 18lat:
4. Paweł Pawełek
5-6 Kamil Bazan

 

W dniu wczorajszym [tj.12.11.2015] na sali ZS Nr1 w Jaworniku Polskim nasz zespół sekcji tenisa stołowego rozegrał sparing z KU AZS POLITECHNIKA VII Rzeszów. Pewna wygrana naszego zespołu 13-5

Jacek Szajnik - Józef Wąsek [3:0]
Jacek Szajnik - Marek Wala [3:0]
Grzegorz Galej - Andrzej Wilk [3:0]
Grzegorz Galej - Józef Wąsek [3:0]
Grzegorz Galej - Marek Wala [3:0]
Grzegorz Galej - Tadeusz Grys [3:0]
Kubaa Jamrozik - Andrzej Wilk [2:3]
Kubaa Jamrozik - Józef Wąsek [3:0]
Kubaa Jamrozik - Marek Wala [0:3]
Kubaa Jamrozik - Tadeusz Grys [3:2]
Marek Padewski - Andrzej Wilk [1:3]
Marek Padewski - Tadeusz Grys [3:1]
Wiesław Sura - Józef Wąsek [3:0]
Wiesław Sura - Marek Wala [3:1]
Kamil Bazan - Andrzej Wilk [0:3]
Kamil Bazan - Tadeusz Grys [2:3]
Padewski/Jamrozik - Grys/Wąsek [3:0]
Galej/Szajnik - Wilk/Wala [3:0]

W dniu dzisiejszym naszych 5 zawodników sekcji tenisa stołowego uczestniczyło w "OTWARTYCH MISTRZOSTWACH MIASTA PRZEMYŚLA" w tenisie stołowym.

Najlepiej wypadł nasz weteran Wiesław Sura który zajął II miejsce w swojej kategorii.

Wstępne wyniki:
kat: Weteran 50-59 lat
2. Wiesław Sura
kat. Kadet
5-6. Kamil Bazan
Kat. Junior
9-12. Pawełek Paweł
Kat. Senior zrzeszeni w PZTS
5-6. Marek Padewski
9-12. Grzegorz Pałys

 

Więcej zdjęć w dziale GALERIA

 

 

Ruszyły rozgrywki V ligi grupy rzeszowskiej w tenisie stołowym. Nasza druga drużyna podejmowała graczy z LZS Strazak Sośnica. Pragniemy zauważyć, iż rezerwy powstały z myślą aby zawodnicy jak najwięcej zdobywali doświadczenia w rozgrywkach ligowych, opanowali stres, mieli porównanie gry z innymi zawodnikami  i aby każdy rozegrał w miarę możliwości jak najwiecej meczów. W tym spotkaniu goscie zdecydowanie wygrali 14:4 chociaż nie ukrywamy, że liczyliśmy na troszeczkę wiecej wygranych naszych graczy.

Wyniki:

Wiesław Sura - Zbigniew Ptasznik 1 2:3 (9:11, 8:11, 11:8, 12:10, 10:12)
Marian Oczoś - Wiesław Bukała 1 3:2 (11:9, 11:5, 6:11, 5:11, 11:7)
Grzegorz Pałys - Andrzej Koba 1 0:3 (8:11, 8:11, 6:11)
Kamil Bazan - Ryszard Zaworski 1 0:3 (6:11, 3:11, 4:11)
W. Sura / M. Oczoś - Z. Ptasznik / R. Zaworski 1 0:3 (5:11, 9:11, 3:11)
P. Pawełek / K. Bazan - A. Koba / W. Bukała 1 2:3 (11:9, 11:7, 3:11, 5:11, 7:11)
Wiesław Sura - Wiesław Bukała 1 0:3 (8:11, 7:11, 8:11)
Marian Oczoś - Zbigniew Ptasznik 1 1:3 (11:7, 9:11, 6:11, 10:12)
Kamil Bazan - Andrzej Koba 1 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 5:11)
Grzegorz Pałys - Ryszard Zaworski 1 3:2 (11:8, 6:11, 12:10, 4:11,11:6)
Wiesław Sura - Andrzej Koba 1 3:0 (11:4, 11:8, 12:10)
Grzegorz Pałys - Zbigniew Ptasznik 1 0:3 (8:11, 5:11, 7:11)
Marian Oczoś - Ryszard Zaworski 1 0:3 (9:11, 6:11, 8:11)
Paweł Pawełek - Wiesław Bukała 1 0:3 (6:11, 4:11, 7:11)
Wiesław Sura - Ryszard Zaworski 1 1:3 (12:10, 8:11, 9:11, 3:11)
Paweł Pawełek - Zbigniew Ptasznik 1 0:3 (9:11, 3:11, 5:11)
Marian Oczoś - Andrzej Koba 1 3:1 (11:5, 11:4, 5:11, 11:9)
Grzegorz Pałys - Wiesław Bukała 1 0:3 (4:11, 3:11, 10:12)

 

W tym samym dniu nasza pierwsza drużyna rozegrała drugi mecz (wyjazdowy) z LKS JAR Kielnarowa. Było o wiele lepiej niż w tamtym tygodniu, ale ciągle brakuje końcówek. 6 pojedynków skończyło się po 3:2 na korzyść gospodarzy.

 

LKS JAR Kielnarowa [11-7] GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski

Nowak Gracjan - Grzegorz Galej [3:0]
Ruszel Bartosz - Szajnik Jacek [0:3]
Drożdż Jarosław - Kubaa Jamrozik [3:0]
Bronhard Dariusz - Marek Padewski [3:2]
Bronhard/Ruszel - Padewski/Jamrozik [3:2]
Nowak/Drożdż - Szajnik/Galej [3:1]
Nowak Gracjan - Szajnik Jacek [3:0]
Ruszel Bartosz - Grzegorz Galej [0:3]
Bronhard Dariusz - Kubaa Jamrozik [3:0]
Drożdż Jarosław - Marek Padewski [3:2]
Nowak Gracjan - Kubaa Jamrozik [2:3]
Drożdż Jarosław - Grzegorz Galej [2:3]
Ruszel Bartosz - Marek Padewski [3:2]
Bronhard Dariusz - Szajnik Jacek [1:3]
Nowak Gracjan - Marek Padewski [3:1]
Bronhard Dariusz - Grzegorz Galej [2:3]
Ruszel Bartosz - Kubaa Jamrozik [3:2]
Drożdż Jarosław - Szajnik Jacek [1:3]

 

Zobacz kilka fotografii z meczu [KLIKNIJ]

 

Jak było do przewidzenia, nasza IV ligowa drużyna tenisa stołowego pomimo dość dobrej grze uległa spadkowiczowi z III ligi - PUKS ARKA Łętownia 3:15. Na meczu widoczny był brak ogrania naszych zawodników na sparingach z silnymi przeciwnikami.

Inauguracja rozgrywek IV ligi grupy rzeszowskiej pomiędzy GLKS "Jawor 1955" Jawornik Polski a LKS Brzostowianka I Brzostek zakończyła się wygraną gości 15:3

 

Jacek Szajnik - Grzegorz Papiernik 1 1:3 (11:8, 7;11, 7:11, 8:11)
Grzegorz Galej - Michał Andreasik 1 2:3 (8:11, 11:8, 11:8, 9:11, 6:11 )
Marek Padewski - Kazimierz Andreasik 1 1:3 (6:11, 11:8, 8:11, 10:12)
Jakub Jamrozik - Adam Piekarczyk 1 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
J. Szajnik / G. Galej - G. Papiernik / M. Andreasik 1 1:3 (11:9, 8:11, 6:11, 2:11)
M. Padewski / J. Jamrozik - K. Andreasik / A. Piekarczyk 1 3:1 (11:5, 11:8, 10:12, 11:8)
Jacek Szajnik - Michał Andreasik 1 0:3 (6:11, 8:11, 11:13)
Grzegorz Galej - Grzegorz Papiernik 1 0:3 (6:11, 5:11, 9:11)
Jakub Jamrozik - Kazimierz Andreasik 1 0:3 (6:11, 10:12, 5:11)
Marek Padewski - Adam Piekarczyk 1 3:2 (11:9, 6:11, 13:15, 11:8, 11:8)
Jacek Szajnik - Kazimierz Andreasik 1 1:3 (7:11, 11:8, 5:11, 6:11)
Marek Padewski - Grzegorz Papiernik 1 0:3 (6:11, 3:11, 4:11)
Grzegorz Galej - Adam Piekarczyk 1 1:3 (3:11, 5:11, 11:8, 7:11)
Jakub Jamrozik - Michał Andreasik 1 0:3 (4:11, 8:11, 5:11)
Jacek Szajnik - Adam Piekarczyk 1 1:3 (6:11, 9:11, 11:3, 6:11)
Jakub Jamrozik - Grzegorz Papiernik 1 0:3 (3:11, 10:12, 6:11)

 

Skład GLKS "Jawor 1955" od lewej: Jacek Szajnik, Grzegorz Galej, Marek Padewski, Jakub Jamrozik, Wiesław Sura

Fragment meczu: Marek Padewski - Kazimierz Andreasik

 

Cały mecz można było oglądać na "żywo" w internecie - jednak ze wszgledu na słaby sygnał jakość transmisji jest nie najlepsza.

 

 

Wczoraj [tj. 01.10.2015] o godz 18.00 nasza IV-ligowa drużyna rozegrała mecz sparingowy z PKS ISKRA Blizne tym razem na naszym terenie. Ściany i szybsze stoły sprzyjały nam dlatego pewnie wygraliśmy.

GLKS "JAWOR 1955" Jawornik Polski [12:6] PKS ISKRA Blizne

Grzegorz Galej - Kuliga Michał [3:1]
Marek Padewski - Kuliga Kinga [3:0]
Kubaa Jamrozik - Śnieżek Wiesław [1:3]
Szajnik Jacek - Barska Beata [3:2]
Galej/Szajnik - Barska/Śnieżek [3:2]
Bazan/Jamrozik - Kuliga K/Kuliga M [3:2] .
Grzegorz Galej - Kuliga Kinga [3:0]
Marek Padewski - Kuliga Michał [3:2]
Szajnik Jacek - Śnieżek Wiesław [1:3]
Jakub Jamrozik - Barska Beata [0:3]
Grzegorz Galej - Śnieżek Wiesław [3:0]
Jakub Jamrozik - Kuliga Michał [0:3]
Marek Padewski - Barska Beata [3:1]
Szajnik Jacek - Kuliga Kinga [3:1]
Grzegorz Galej - Barska Beata [3:0]
Szajnik Jacek - Kuliga Michał [2:3]
Kamil Bazan - Śnieżek Wiesław [1:3]
Jakub Jamrozik - Kuliga Kinga [3:2]

28.09.2015 nasza pierwsza druzyna udała się do Bliznego aby rozegrać mecz sparingowy z tamtejszą drużyną. Po wyrównanej walce lepsi okazali się tenisisci z Jawornika Polskiego wygrywając mecz.

 

PKS ISKRA Blizne - GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski 8:10

Kuliga Michał - Grzegorz Galej [1:3] :
Śnieżek Wiesław -Jakub Jamrozik [3:0]
Kuliga Kinga - Szajnik Jacek [0:3]
Barska Beata - Marek Padewski [1:3]
Barska/Śnieżek - Galej/Szajnik [2:3]
??? - Padewski/Jamrozik [0:3] wo.
Kuliga Michał - Jakub Jamrozik [3:0]
Śnieżek Wiesław - Grzegorz Galej [3:2]
Barska Beata - Szajnik Jacek [0:3]
Kuliga Kinga - Marek Padewski [0:3]
Kuliga Michał - Szajnik Jacek [3:1]
Kuliga Kinga - Grzegorz Galej [0:3]
Śnieżek Wiesław - Marek Padewski [3:1]
Barska Beata - Jakub Jamrozik [3:0]
Kuliga Michał - Marek Padewski [1:3]
Barska Beata - Grzegorz Galej [3:2]
Śnieżek Wiesław - Pawełek Paweł [3:0]
Kuliga Kinga - Jakub Jamrozik [0:3] wo.
Jednak będzie kolejny sparing, gracze z Bliznego chca wziać rewanż za porażkę i przyjada do nas w czwartek na trening.

Rozgrywki ligowe

 

 

Sponsorzy

 

Treningi

Treningi zawodników Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „JAWOR 1955”

w Jaworniku Polskim

od dnia  01.10.2016 r. odbywają się:

 

-sekcji tenisa stołowego - we wtorki i czwartki w godz. od 1900 do 2200 (treningi prowadzi p. Szajnik Jacek)

-sekcji siatkówki - w poniedziałki i środy w godz. od 1800 do 2000 oraz soboty (dziewczyny) w godz. od 1800 do 2000(treningi prowadzi p. Staszczak Marek)

-sekcji narciarstwa klasycznego - w niedziele w godz. od 1800 do 2000 (treningi prowadzi p.Jamrozik Jakub

W/w treningi będą prowadzone w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim (wejście od strony północnej).

-sekcji piłki nożnej - w niedziele w godz. od 1600 do 1800 w sali ZS nr 1, lub na boisku w Hadlach Szklarskich (treningi prowadzi p. Jarosz Patryk)

-sekcji szachów - w niedzielę w godz. od 1800 do 2000 w siedzibie Klubu „pod apteką”, (treningi prowadzi p. Jaremkiewicz Marian)

W sprawach treningów prosimy kontaktować się z prowadzącymi treningi, lub kierownikami poszczególnych sekcji :
    tenis stołowy – p. Galej Grzegorz
    siatkówka – p. Staszczak Marek
    piłka nożna – p.Jarosz Patryk
    narciarstwo klasyczne (biegi) – p. Jamrozik Jakub
    szachy – p. Piątek Łukasz

Przydatne linki