Niemoc naszych zawodników trwa, dzisiaj musieli uznać wyższość sąsiada zza miedzy LKS Kańczuga. Wiedzieliśmy że to będzie ciężki mecz lecz po cichu liczyliśmy na wygraną, niestety się przeliczyliśmy, pojedynki były zacięte o czym świadczy długość meczu ponad 3,5h.
Ciągle nam czegoś brakuję, zimnej głowy przy końcówkach, debli. Trzeba teraz wyciągnąć wnioski z porażki, jak najszybciej zapomnieć o porażce i czekać na następny mecz, który odbędzie się u nas za 2 tygodnie z KU AZS Politechnika V Rzeszów .
Kilka zdjęć z meczu - [KLIKNIJ]

GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski [6-12] LKS Kańczuga

Punkty zdobywali:
Marek Padewski 2pkt z Grz. Frączkiem 3:2 (11:13 11:6 8:11 11:6 11:7)
z D. Ślękiem 3:1 (5:11 12:10 13:11 11:9)
z M. Frączkiem 2:3 (7:11 9:11 11:8 11:8 17:19)
z M. Mroczką 0:3 (8:11 10:12 9:11)
Jakub Jamrozik 2pkt z Grz. Frączkiem 3:2 (12:10 7:11 11:8 10:12 11:3)
z M. Frączkiem 3:2 (5:11 13:11 11:5 12:14 11:9)
z D. Ślękiem 1:3 (11:8 9:11 9:11 5:11)
z M. Mroczką 1:3 (7:11 6:11 12:10 12:14)
Grzegorz Galej 1pkt z M. Frączkiem 3:2 (5:11 3:11 11:5 11:7 11:6)
z Grz. Frączkiem 2:3 (5:11 10:12 11:6 12:10 10:12)
z D. Ślękiem 1:3 (12:10 6:11 8:11 8:11)
z M. Mroczką 0:3 (9:11 13:15 6:11)
Jacek Szajnik 1pkt z P. Kubickim 3:0 (11:9 11:5 11:5)
z M. Frączkiem 0:3 (2:11 3:11 9:11)
z Grz. Frączkiem 1:3 (8:11 8:11 11:7 2:11)
z D. Ślękiem 2:3 (7:11 8:11 12:10 14:12 5:11)
deble: G.Galej J.Szajnik -
M.Frączek D.Ślęk 1:3 (8:11 12:10 7:11 9:11)
J.Jamrozik M.Padewski -
Grz.Frączek M.Mroczka 0:3 (8:11 9:11 6:11)

21 listopada 2015 r., na Hali Sportowej w Kańczudze odbyły się I Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym. Jak zawsze i nasi gracze wystąpili na tym turnieju a byli to: Oczoś Marian, Wiesław Sura i Grzegorz Pałys.

Szczegóły oraz wyniku na oficjalnej stronie POZTS [KLIKNIJ]

Galeria z turnieju [KLIKNIJ]

 

 

Minimalna porażka naszych tenisistów w Łańcucie 10:8. Już coraz lepiej wygląda nasza gra, ale są jeszcze małe niedociągnięcia które musimy poćwiczyć na treningu, w szczególności deble ponieważ one zaważyły o naszej przegranej.

Punkty zdobywali: Grzegorz Galej 3pkt, Marek Padewski 2pkt, Kubaa Jamrozik 2pkt, Jacek Szajnik 1pkt

 

 Przebieg meczu

Wojciech Marszał - Jacek Szajnik 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:9, )
Mateusz Nosek - Grzegorz Galej 1 1:3 (4:11, 8:11, 11:7, 8:11, )
Wiktoria Rut - Marek Padewski 1 1:3 (6:11, 11:9, 6:11, 8:11, )
Grzegorz Kielar - Jakub Jamrozik 1 1:3 (4:11, 11:9, 10:12, 6:11, )
W. Marszał / W. Rut - J. Szajnik / G. Galej 1 3:2 (9:11, 12:10, 7:11, 13:11, 11:8, )
M. Nosek / G. Kielar - J. Jamrozik / M. Padewski 1 3:1 (5:11, 11:9, 11:8, 11:5, )
Wojciech Marszał - Grzegorz Galej 1 3:2 (11:6, 6:11, 11:7, 9:11, 11:7, )
Mateusz Nosek - Jacek Szajnik 1 3:0 (13:11, 11:5, 11:7, )
Grzegorz Kielar - Marek Padewski 1 0:3 (8:11, 5:11, 8:11, )
Wiktoria Rut - Jakub Jamrozik 1 2:3 (11:9, 11:8, 4:11, 5:11, 6:11, )
Wojciech Marszał - Marek Padewski 1 3:1 (11:13, 11:4, 11:7, 11:7, )
Wiktoria Rut - Jacek Szajnik 1 0:3 (8:11, 6:11, 1:11, )
Mateusz Nosek - Jakub Jamrozik 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:9, )
Grzegorz Kielar - Grzegorz Galej 1 2:3 (12:10, 4:11, 6:11, 11:7, 8:11, )
Wojciech Marszał - Jakub Jamrozik 1 3:0 (11:9, 11:2, 11:9, )
Grzegorz Kielar - Jacek Szajnik 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:9, )
Mateusz Nosek - Marek Padewski 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:9, )
Wiktoria Rut - Grzegorz Galej 1 0:3 (6:11, 9:11, 10:12, )

 

W dniu dzisiejszym w Dynowie odbył się "Otwarty turniej tenisa stołowego o Puchar Prezesa TG Sokół Dynów". W tym turnieju wzięło udział 4 naszych zawodników w dwóch kategoriach.

Kat powyżej 18lat:
2. Marek Padewski
4. Wiesław Sura

Kat. do 18lat:
4. Paweł Pawełek
5-6 Kamil Bazan

 

W dniu wczorajszym [tj.12.11.2015] na sali ZS Nr1 w Jaworniku Polskim nasz zespół sekcji tenisa stołowego rozegrał sparing z KU AZS POLITECHNIKA VII Rzeszów. Pewna wygrana naszego zespołu 13-5

Jacek Szajnik - Józef Wąsek [3:0]
Jacek Szajnik - Marek Wala [3:0]
Grzegorz Galej - Andrzej Wilk [3:0]
Grzegorz Galej - Józef Wąsek [3:0]
Grzegorz Galej - Marek Wala [3:0]
Grzegorz Galej - Tadeusz Grys [3:0]
Kubaa Jamrozik - Andrzej Wilk [2:3]
Kubaa Jamrozik - Józef Wąsek [3:0]
Kubaa Jamrozik - Marek Wala [0:3]
Kubaa Jamrozik - Tadeusz Grys [3:2]
Marek Padewski - Andrzej Wilk [1:3]
Marek Padewski - Tadeusz Grys [3:1]
Wiesław Sura - Józef Wąsek [3:0]
Wiesław Sura - Marek Wala [3:1]
Kamil Bazan - Andrzej Wilk [0:3]
Kamil Bazan - Tadeusz Grys [2:3]
Padewski/Jamrozik - Grys/Wąsek [3:0]
Galej/Szajnik - Wilk/Wala [3:0]

W dniu dzisiejszym naszych 5 zawodników sekcji tenisa stołowego uczestniczyło w "OTWARTYCH MISTRZOSTWACH MIASTA PRZEMYŚLA" w tenisie stołowym.

Najlepiej wypadł nasz weteran Wiesław Sura który zajął II miejsce w swojej kategorii.

Wstępne wyniki:
kat: Weteran 50-59 lat
2. Wiesław Sura
kat. Kadet
5-6. Kamil Bazan
Kat. Junior
9-12. Pawełek Paweł
Kat. Senior zrzeszeni w PZTS
5-6. Marek Padewski
9-12. Grzegorz Pałys

 

Więcej zdjęć w dziale GALERIA

 

 

Ruszyły rozgrywki V ligi grupy rzeszowskiej w tenisie stołowym. Nasza druga drużyna podejmowała graczy z LZS Strazak Sośnica. Pragniemy zauważyć, iż rezerwy powstały z myślą aby zawodnicy jak najwięcej zdobywali doświadczenia w rozgrywkach ligowych, opanowali stres, mieli porównanie gry z innymi zawodnikami  i aby każdy rozegrał w miarę możliwości jak najwiecej meczów. W tym spotkaniu goscie zdecydowanie wygrali 14:4 chociaż nie ukrywamy, że liczyliśmy na troszeczkę wiecej wygranych naszych graczy.

Wyniki:

Wiesław Sura - Zbigniew Ptasznik 1 2:3 (9:11, 8:11, 11:8, 12:10, 10:12)
Marian Oczoś - Wiesław Bukała 1 3:2 (11:9, 11:5, 6:11, 5:11, 11:7)
Grzegorz Pałys - Andrzej Koba 1 0:3 (8:11, 8:11, 6:11)
Kamil Bazan - Ryszard Zaworski 1 0:3 (6:11, 3:11, 4:11)
W. Sura / M. Oczoś - Z. Ptasznik / R. Zaworski 1 0:3 (5:11, 9:11, 3:11)
P. Pawełek / K. Bazan - A. Koba / W. Bukała 1 2:3 (11:9, 11:7, 3:11, 5:11, 7:11)
Wiesław Sura - Wiesław Bukała 1 0:3 (8:11, 7:11, 8:11)
Marian Oczoś - Zbigniew Ptasznik 1 1:3 (11:7, 9:11, 6:11, 10:12)
Kamil Bazan - Andrzej Koba 1 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 5:11)
Grzegorz Pałys - Ryszard Zaworski 1 3:2 (11:8, 6:11, 12:10, 4:11,11:6)
Wiesław Sura - Andrzej Koba 1 3:0 (11:4, 11:8, 12:10)
Grzegorz Pałys - Zbigniew Ptasznik 1 0:3 (8:11, 5:11, 7:11)
Marian Oczoś - Ryszard Zaworski 1 0:3 (9:11, 6:11, 8:11)
Paweł Pawełek - Wiesław Bukała 1 0:3 (6:11, 4:11, 7:11)
Wiesław Sura - Ryszard Zaworski 1 1:3 (12:10, 8:11, 9:11, 3:11)
Paweł Pawełek - Zbigniew Ptasznik 1 0:3 (9:11, 3:11, 5:11)
Marian Oczoś - Andrzej Koba 1 3:1 (11:5, 11:4, 5:11, 11:9)
Grzegorz Pałys - Wiesław Bukała 1 0:3 (4:11, 3:11, 10:12)

 

W tym samym dniu nasza pierwsza drużyna rozegrała drugi mecz (wyjazdowy) z LKS JAR Kielnarowa. Było o wiele lepiej niż w tamtym tygodniu, ale ciągle brakuje końcówek. 6 pojedynków skończyło się po 3:2 na korzyść gospodarzy.

 

LKS JAR Kielnarowa [11-7] GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski

Nowak Gracjan - Grzegorz Galej [3:0]
Ruszel Bartosz - Szajnik Jacek [0:3]
Drożdż Jarosław - Kubaa Jamrozik [3:0]
Bronhard Dariusz - Marek Padewski [3:2]
Bronhard/Ruszel - Padewski/Jamrozik [3:2]
Nowak/Drożdż - Szajnik/Galej [3:1]
Nowak Gracjan - Szajnik Jacek [3:0]
Ruszel Bartosz - Grzegorz Galej [0:3]
Bronhard Dariusz - Kubaa Jamrozik [3:0]
Drożdż Jarosław - Marek Padewski [3:2]
Nowak Gracjan - Kubaa Jamrozik [2:3]
Drożdż Jarosław - Grzegorz Galej [2:3]
Ruszel Bartosz - Marek Padewski [3:2]
Bronhard Dariusz - Szajnik Jacek [1:3]
Nowak Gracjan - Marek Padewski [3:1]
Bronhard Dariusz - Grzegorz Galej [2:3]
Ruszel Bartosz - Kubaa Jamrozik [3:2]
Drożdż Jarosław - Szajnik Jacek [1:3]

 

Zobacz kilka fotografii z meczu [KLIKNIJ]

 

Jak było do przewidzenia, nasza IV ligowa drużyna tenisa stołowego pomimo dość dobrej grze uległa spadkowiczowi z III ligi - PUKS ARKA Łętownia 3:15. Na meczu widoczny był brak ogrania naszych zawodników na sparingach z silnymi przeciwnikami.

Inauguracja rozgrywek IV ligi grupy rzeszowskiej pomiędzy GLKS "Jawor 1955" Jawornik Polski a LKS Brzostowianka I Brzostek zakończyła się wygraną gości 15:3

 

Jacek Szajnik - Grzegorz Papiernik 1 1:3 (11:8, 7;11, 7:11, 8:11)
Grzegorz Galej - Michał Andreasik 1 2:3 (8:11, 11:8, 11:8, 9:11, 6:11 )
Marek Padewski - Kazimierz Andreasik 1 1:3 (6:11, 11:8, 8:11, 10:12)
Jakub Jamrozik - Adam Piekarczyk 1 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
J. Szajnik / G. Galej - G. Papiernik / M. Andreasik 1 1:3 (11:9, 8:11, 6:11, 2:11)
M. Padewski / J. Jamrozik - K. Andreasik / A. Piekarczyk 1 3:1 (11:5, 11:8, 10:12, 11:8)
Jacek Szajnik - Michał Andreasik 1 0:3 (6:11, 8:11, 11:13)
Grzegorz Galej - Grzegorz Papiernik 1 0:3 (6:11, 5:11, 9:11)
Jakub Jamrozik - Kazimierz Andreasik 1 0:3 (6:11, 10:12, 5:11)
Marek Padewski - Adam Piekarczyk 1 3:2 (11:9, 6:11, 13:15, 11:8, 11:8)
Jacek Szajnik - Kazimierz Andreasik 1 1:3 (7:11, 11:8, 5:11, 6:11)
Marek Padewski - Grzegorz Papiernik 1 0:3 (6:11, 3:11, 4:11)
Grzegorz Galej - Adam Piekarczyk 1 1:3 (3:11, 5:11, 11:8, 7:11)
Jakub Jamrozik - Michał Andreasik 1 0:3 (4:11, 8:11, 5:11)
Jacek Szajnik - Adam Piekarczyk 1 1:3 (6:11, 9:11, 11:3, 6:11)
Jakub Jamrozik - Grzegorz Papiernik 1 0:3 (3:11, 10:12, 6:11)

 

Skład GLKS "Jawor 1955" od lewej: Jacek Szajnik, Grzegorz Galej, Marek Padewski, Jakub Jamrozik, Wiesław Sura

Fragment meczu: Marek Padewski - Kazimierz Andreasik

 

Cały mecz można było oglądać na "żywo" w internecie - jednak ze wszgledu na słaby sygnał jakość transmisji jest nie najlepsza.

 

Rozgrywki ligowe

 

 

Sponsorzy

 

Treningi

Treningi zawodników Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „JAWOR 1955”

w Jaworniku Polskim

od dnia  01.10.2016 r. odbywają się:

 

-sekcji tenisa stołowego - we wtorki i czwartki w godz. od 1900 do 2200 (treningi prowadzi p. Szajnik Jacek)

-sekcji siatkówki - w poniedziałki i środy w godz. od 1800 do 2000 oraz soboty (dziewczyny) w godz. od 1800 do 2000(treningi prowadzi p. Staszczak Marek)

-sekcji narciarstwa klasycznego - w niedziele w godz. od 1800 do 2000 (treningi prowadzi p.Jamrozik Jakub

W/w treningi będą prowadzone w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim (wejście od strony północnej).

-sekcji piłki nożnej - w niedziele w godz. od 1600 do 1800 w sali ZS nr 1, lub na boisku w Hadlach Szklarskich (treningi prowadzi p. Jarosz Patryk)

-sekcji szachów - w niedzielę w godz. od 1800 do 2000 w siedzibie Klubu „pod apteką”, (treningi prowadzi p. Jaremkiewicz Marian)

W sprawach treningów prosimy kontaktować się z prowadzącymi treningi, lub kierownikami poszczególnych sekcji :
    tenis stołowy – p. Galej Grzegorz
    siatkówka – p. Staszczak Marek
    piłka nożna – p.Jarosz Patryk
    narciarstwo klasyczne (biegi) – p. Jamrozik Jakub
    szachy – p. Piątek Łukasz

Przydatne linki