Sezon 2017/2018 w IV lidze grupy rzeszowskiej rozpoczęty. Pierwszy mecz rozegralismy na wyjeździe w Dębicy. Liczyliśmy na wygraną, jak w ubiegłym roku, a tu rzeczywistość zweryfikowała marzenia. Niestety, inne drużyny wzmocniły składy zawodnikami z wyższych lig, częściej trenują, mają trenerów, lepszy sprzęt.

Wyniki gier:
Grzegorz Papiernik - Jarosław Drożdż: 3:0(11:8, 12:10, 13:11)
Mateusz Kurek - Marek Padewski: 3:0(11:6, 11:5, 11:4)
Marcin Kleszcz - Jacek Szajnik: 3:0 (11:7, 11:9, 11:5)
Mateusz Dąbrowski-Grzegorz Galej: 3:1(11:9, 14:12, 10:12, 11:9)
Papiernik/Kurek - M.Padewski/G.Galej: 3:0(11:5, 13:11, 11:4)
Kleszcz/Dąbrowski - J.Drożdż/J.Szajnik: 3:0(11:8, 11:7, 14:12)
Grzegorz Papiernik - Marek Padewski: 3:0(11:7, 11:6, 11:8)
Mateusz Kurek - Jarosław Drożdż: 1:3(8:11, 9:11, 11:9, 12:14)
Mateusz Dąbrowski - Jacek Szajnik: 3:0(11:4, 11:5, 11:4)
Marcin Kleszcz - Grzegorz Galej: 3:0(11:9, 11:7, 11:9)
Grzegorz Papiernik - Jacek Szajnik: 3:0(13:11, 11:9, 11:8)
(Jakub Jamrozik pauzuje trzy miesiące z powodu kontuzji barku.)

Rozgrywki ligowe

 

 

Sponsorzy

 

Treningi

Treningi zawodników Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „JAWOR 1955”

w Jaworniku Polskim

od dnia  01.10.2016 r. odbywają się:

 

-sekcji tenisa stołowego - we wtorki i czwartki w godz. od 1900 do 2200 (treningi prowadzi p. Szajnik Jacek)

-sekcji siatkówki - w poniedziałki i środy w godz. od 1800 do 2000 oraz soboty (dziewczyny) w godz. od 1800 do 2000(treningi prowadzi p. Staszczak Marek)

-sekcji narciarstwa klasycznego - w niedziele w godz. od 1800 do 2000 (treningi prowadzi p.Jamrozik Jakub

W/w treningi będą prowadzone w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim (wejście od strony północnej).

-sekcji piłki nożnej - w niedziele w godz. od 1600 do 1800 w sali ZS nr 1, lub na boisku w Hadlach Szklarskich (treningi prowadzi p. Jarosz Patryk)

-sekcji szachów - w niedzielę w godz. od 1800 do 2000 w siedzibie Klubu „pod apteką”, (treningi prowadzi p. Jaremkiewicz Marian)

W sprawach treningów prosimy kontaktować się z prowadzącymi treningi, lub kierownikami poszczególnych sekcji :
    tenis stołowy – p. Galej Grzegorz
    siatkówka – p. Staszczak Marek
    piłka nożna – p.Jarosz Patryk
    narciarstwo klasyczne (biegi) – p. Jamrozik Jakub
    szachy – p. Piątek Łukasz

Przydatne linki