Zakończyła się pierwsza runda rozgrywek tenisa stołowego w V lidze grupie rzeszowskiej. Rezerwowi zawodnicy zajęli 5 (na 7 drużyn) miejsce w rozgrywkach.

 

  Drużyna M Pkt  
1. TG Sokół Dynów 6 12 82:26
2. LKS Szarotka Rogóżno 6 10 55:53
3. KTS Strażak Pruchnik 6 7 63:45
4. LZS II Kąkolówka 6 6 55:53
5. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 6 4 46:62
6. LKS Strażak Sośnica 6 3 44:64
7. STS Jordan Wola Mała 6 0 33:75

Rozegrane mecze

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-09
g. 11:00

1
LZS II Kąkolówka GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 10:8 Szczegóły
2016-10-22
g. 15:00

2
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski KTS Strażak Pruchnik 6:12 Szczegóły
2016-11-13
g. 15:00

3
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LKS Strażak Sośnica 11:7 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

4
TG Sokół Dynów GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 15:3 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

6
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LKS Szarotka Rogóżno 8:10 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

7
STS Jordan Wola Mała GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 8:10 Szczegóły

Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03358 Wiesław Sura Polska 01.08.1961 11 9 33:27
03365 Anna Podstawska Polska 16.09.1987 10 2 30:6
03361 Kamil Bazan Polska 20.05.2001 9 3 27:9
03359 Marian Oczoś Polska 17.08.1958 8 12 24:36
03364 Paweł Pawełek Polska 11.09.1998 3 17 9:51
03356 Grzegorz Pałys Polska 01.02.1976 2 8 6:24
03363 Andrzej Makarski Polska 16.11.1946 0 0       0:0

Rozgrywki ligowe

 

 

Sponsorzy

 

Treningi

Treningi zawodników Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „JAWOR 1955”

w Jaworniku Polskim

od dnia  01.10.2016 r. odbywają się:

 

-sekcji tenisa stołowego - we wtorki i czwartki w godz. od 1900 do 2200 (treningi prowadzi p. Szajnik Jacek)

-sekcji siatkówki - w poniedziałki i środy w godz. od 1800 do 2000 oraz soboty (dziewczyny) w godz. od 1800 do 2000(treningi prowadzi p. Staszczak Marek)

-sekcji narciarstwa klasycznego - w niedziele w godz. od 1800 do 2000 (treningi prowadzi p.Jamrozik Jakub

W/w treningi będą prowadzone w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim (wejście od strony północnej).

-sekcji piłki nożnej - w niedziele w godz. od 1600 do 1800 w sali ZS nr 1, lub na boisku w Hadlach Szklarskich (treningi prowadzi p. Jamrozik Jakub)

-sekcji szachów - w niedzielę w godz. od 1800 do 2000 w siedzibie Klubu „pod apteką”, (treningi prowadzi p. Jaremkiewicz Marian)

W sprawach treningów prosimy kontaktować się z prowadzącymi treningi, lub kierownikami poszczególnych sekcji :
    tenis stołowy – p. Galej Grzegorz
    siatkówka – p. Stanowski Kamil
    piłka nożna – p.Jamrozik Jakub
    narciarstwo klasyczne (biegi) – p. Jamrozik Jakub
    szachy – p. Piątek Łukasz

Przydatne linki