W dniu 2.10.2016 r. na wyjeździe w Łętowni rozpoczęliśmy rozgrywki IV ligi tenisa stołowego.


I kolejka: PUKS Arka Łętownia - GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski (13:5)

 

Michał Klocek - Marek Padewski 1 0:3 (6:11, 7:11, 8:11)
Krystian Kołodziej - Jacek Szajnik 1 3:2 (11:6, 3:11, 7:11, 11:9, 11:9)
Dominik Stańko - Grzegorz Galej 1 0:3 (6:11, 5:11, 12:14)
Łukasz Madej - Jakub Jamrozik 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:7)
M. Klocek / D. Stańko - G. Galej / J. Jamrozik 1 0:3 (9:11, 4:11, 6:11)
M. Doktor / K. Kołodziej - M. Padewski / J. Szajnik 1 3:2 (8:11, 8:11, 11:8, 12:10, 11:7)
Michał Klocek - Jacek Szajnik 1 0:3 (7:11, 6:11, 9:11)
Krystian Kołodziej - Marek Padewski 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:8)
Łukasz Madej - Grzegorz Galej 1 3:0 (11:9, 11:2, 11:8)
Dominik Stańko - Jakub Jamrozik 1 3:2 (12:10, 11:9, 9:11, 14:16, 11:3)
Michał Klocek - Grzegorz Galej 1 3:2 (11:5, 8:11, 8:11, 11:8, 11:9)
Dominik Stańko - Anna Podstawska 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:3)
Krystian Kołodziej - Jakub Jamrozik 1 3:1 (11:4, 9:11, 11:4, 11:8)
Łukasz Madej - Jacek Szajnik 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:8)
Michał Klocek - Jakub Jamrozik 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
Marcin Doktor - Anna Podstawska 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:8)
Grzegorz Rurak - Grzegorz Galej 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:9)
Dominik Stańko - Jacek Szajnik 1 0:3 (5:11, 9:11, 6:11)

Rozgrywki ligowe

 

 

Sponsorzy

 

Treningi

Treningi zawodników Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „JAWOR 1955”

w Jaworniku Polskim

od dnia  01.10.2016 r. odbywają się:

 

-sekcji tenisa stołowego - we wtorki i czwartki w godz. od 1900 do 2200 (treningi prowadzi p. Szajnik Jacek)

-sekcji siatkówki - w poniedziałki i środy w godz. od 1800 do 2000 oraz soboty (dziewczyny) w godz. od 1800 do 2000(treningi prowadzi p. Staszczak Marek)

-sekcji narciarstwa klasycznego - w niedziele w godz. od 1800 do 2000 (treningi prowadzi p.Jamrozik Jakub

W/w treningi będą prowadzone w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim (wejście od strony północnej).

-sekcji piłki nożnej - w niedziele w godz. od 1600 do 1800 w sali ZS nr 1, lub na boisku w Hadlach Szklarskich (treningi prowadzi p. Jarosz Patryk)

-sekcji szachów - w niedzielę w godz. od 1800 do 2000 w siedzibie Klubu „pod apteką”, (treningi prowadzi p. Jaremkiewicz Marian)

W sprawach treningów prosimy kontaktować się z prowadzącymi treningi, lub kierownikami poszczególnych sekcji :
    tenis stołowy – p. Galej Grzegorz
    siatkówka – p. Staszczak Marek
    piłka nożna – p.Jarosz Patryk
    narciarstwo klasyczne (biegi) – p. Jamrozik Jakub
    szachy – p. Piątek Łukasz

Przydatne linki