Pewna wygrana GLKS "JAWOR 1955" I z LZS Kąkolówka [17:1] w meczu IV ligi tenisa stołowego rozegranego w nieogrzewanej sali ZS nr 1 w Jaworniku Polskim w dniu 3.01.2016 r.

Punkty zdobywali:
Grzegorz Galej - 4,5 pkt
z Krzysztofem Skibą 3:2 (5:11, 11:6, 9:11, 11:6, 11:6)
z Dominikiem Wielgosem 3:2 (11:9, 8:11, 11:5, 4:11, 11:9)
z Zuzanną Wielgos 3:0 (11:7, 11:7, 11:5)
z Dominiką Szozda 3:0 (11:5, 11:6, 11:7)
Jakub Jamrozik - 4,5 pkt
z Krzysztofem Skibą 3:0 (11:3, 11:2, 11:1)
z Dominikiem Wielgosem 3:0 (11:7, 11:6, 11:9)
z Zuzanną Wielgos 3:1 (11:3, 11:9, 6:11, 11:8)
z Dominiką Szozda 3:2 (9:11, 5:11, 11:2, 11:8, 11:7)
Jacek Szajnik - 4,5 pkt
z Krzysztofem Skibą 3:0 (11:9, 12:10, 11:3)
z Dominikiem Wielgosem 3:0 (11:7, 11:6, 11:5)
z Zuzanną Wielgos 3:0 (11:8, 11:6, 11:4)
z Dominiką Szozda 3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 11:2)
Marek Padewski - 3,5 pkt
z Krzysztofem Skibą 1:3 (10:12, 12:10, 9:11, 9:11)
z Dominikiem Wielgosem 3:0 (11:6, 11:7, 11:2)
z Zuzanną Wielgos 3:0 (11:8, 11:9, 12:10)
z Dominiką Szozda 3:0 (11:8, 11:9, 12:10)
oraz deble:
M. Padewski / J. Szajnik - K. Skiba / D. Szozda 3:0 (11:6, 11:5, 11:5)
G. Galej / J. Jamrozik - D. Wielgos / G. Hadała 3:0 (12:10, 11:2, 11:6)

 

Wiecej zdjęć w dziale galeria - zapraszamy

Rozgrywki ligowe

 

 

Sponsorzy

 

Treningi

Treningi zawodników Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „JAWOR 1955”

w Jaworniku Polskim

od dnia  01.10.2016 r. odbywają się:

 

-sekcji tenisa stołowego - we wtorki i czwartki w godz. od 1900 do 2200 (treningi prowadzi p. Szajnik Jacek)

-sekcji siatkówki - w poniedziałki i środy w godz. od 1800 do 2000 oraz soboty (dziewczyny) w godz. od 1800 do 2000(treningi prowadzi p. Staszczak Marek)

-sekcji narciarstwa klasycznego - w niedziele w godz. od 1800 do 2000 (treningi prowadzi p.Jamrozik Jakub

W/w treningi będą prowadzone w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim (wejście od strony północnej).

-sekcji piłki nożnej - w niedziele w godz. od 1600 do 1800 w sali ZS nr 1, lub na boisku w Hadlach Szklarskich (treningi prowadzi p. Jarosz Patryk)

-sekcji szachów - w niedzielę w godz. od 1800 do 2000 w siedzibie Klubu „pod apteką”, (treningi prowadzi p. Jaremkiewicz Marian)

W sprawach treningów prosimy kontaktować się z prowadzącymi treningi, lub kierownikami poszczególnych sekcji :
    tenis stołowy – p. Galej Grzegorz
    siatkówka – p. Staszczak Marek
    piłka nożna – p.Jarosz Patryk
    narciarstwo klasyczne (biegi) – p. Jamrozik Jakub
    szachy – p. Piątek Łukasz

Przydatne linki