Wczoraj [tj. 01.10.2015] o godz 18.00 nasza IV-ligowa drużyna rozegrała mecz sparingowy z PKS ISKRA Blizne tym razem na naszym terenie. Ściany i szybsze stoły sprzyjały nam dlatego pewnie wygraliśmy.

GLKS "JAWOR 1955" Jawornik Polski [12:6] PKS ISKRA Blizne

Grzegorz Galej - Kuliga Michał [3:1]
Marek Padewski - Kuliga Kinga [3:0]
Kubaa Jamrozik - Śnieżek Wiesław [1:3]
Szajnik Jacek - Barska Beata [3:2]
Galej/Szajnik - Barska/Śnieżek [3:2]
Bazan/Jamrozik - Kuliga K/Kuliga M [3:2] .
Grzegorz Galej - Kuliga Kinga [3:0]
Marek Padewski - Kuliga Michał [3:2]
Szajnik Jacek - Śnieżek Wiesław [1:3]
Jakub Jamrozik - Barska Beata [0:3]
Grzegorz Galej - Śnieżek Wiesław [3:0]
Jakub Jamrozik - Kuliga Michał [0:3]
Marek Padewski - Barska Beata [3:1]
Szajnik Jacek - Kuliga Kinga [3:1]
Grzegorz Galej - Barska Beata [3:0]
Szajnik Jacek - Kuliga Michał [2:3]
Kamil Bazan - Śnieżek Wiesław [1:3]
Jakub Jamrozik - Kuliga Kinga [3:2]

Rozgrywki ligowe

 

 

Sponsorzy

 

Treningi

Treningi zawodników Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „JAWOR 1955”

w Jaworniku Polskim

od dnia  01.10.2016 r. odbywają się:

 

-sekcji tenisa stołowego - we wtorki i czwartki w godz. od 1900 do 2200 (treningi prowadzi p. Szajnik Jacek)

-sekcji siatkówki - w poniedziałki i środy w godz. od 1800 do 2000 oraz soboty (dziewczyny) w godz. od 1800 do 2000(treningi prowadzi p. Staszczak Marek)

-sekcji narciarstwa klasycznego - w niedziele w godz. od 1800 do 2000 (treningi prowadzi p.Jamrozik Jakub

W/w treningi będą prowadzone w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim (wejście od strony północnej).

-sekcji piłki nożnej - w niedziele w godz. od 1600 do 1800 w sali ZS nr 1, lub na boisku w Hadlach Szklarskich (treningi prowadzi p. Jarosz Patryk)

-sekcji szachów - w niedzielę w godz. od 1800 do 2000 w siedzibie Klubu „pod apteką”, (treningi prowadzi p. Jaremkiewicz Marian)

W sprawach treningów prosimy kontaktować się z prowadzącymi treningi, lub kierownikami poszczególnych sekcji :
    tenis stołowy – p. Galej Grzegorz
    siatkówka – p. Staszczak Marek
    piłka nożna – p.Jarosz Patryk
    narciarstwo klasyczne (biegi) – p. Jamrozik Jakub
    szachy – p. Piątek Łukasz

Przydatne linki