28.09.2015 nasza pierwsza druzyna udała się do Bliznego aby rozegrać mecz sparingowy z tamtejszą drużyną. Po wyrównanej walce lepsi okazali się tenisisci z Jawornika Polskiego wygrywając mecz.

 

PKS ISKRA Blizne - GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski 8:10

Kuliga Michał - Grzegorz Galej [1:3] :
Śnieżek Wiesław -Jakub Jamrozik [3:0]
Kuliga Kinga - Szajnik Jacek [0:3]
Barska Beata - Marek Padewski [1:3]
Barska/Śnieżek - Galej/Szajnik [2:3]
??? - Padewski/Jamrozik [0:3] wo.
Kuliga Michał - Jakub Jamrozik [3:0]
Śnieżek Wiesław - Grzegorz Galej [3:2]
Barska Beata - Szajnik Jacek [0:3]
Kuliga Kinga - Marek Padewski [0:3]
Kuliga Michał - Szajnik Jacek [3:1]
Kuliga Kinga - Grzegorz Galej [0:3]
Śnieżek Wiesław - Marek Padewski [3:1]
Barska Beata - Jakub Jamrozik [3:0]
Kuliga Michał - Marek Padewski [1:3]
Barska Beata - Grzegorz Galej [3:2]
Śnieżek Wiesław - Pawełek Paweł [3:0]
Kuliga Kinga - Jakub Jamrozik [0:3] wo.
Jednak będzie kolejny sparing, gracze z Bliznego chca wziać rewanż za porażkę i przyjada do nas w czwartek na trening.

Rozgrywki ligowe

 

 

Sponsorzy

 

Treningi

Treningi zawodników Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „JAWOR 1955”

w Jaworniku Polskim

od dnia  01.10.2016 r. odbywają się:

 

-sekcji tenisa stołowego - we wtorki i czwartki w godz. od 1900 do 2200 (treningi prowadzi p. Szajnik Jacek)

-sekcji siatkówki - w poniedziałki i środy w godz. od 1800 do 2000 oraz soboty (dziewczyny) w godz. od 1800 do 2000(treningi prowadzi p. Staszczak Marek)

-sekcji narciarstwa klasycznego - w niedziele w godz. od 1800 do 2000 (treningi prowadzi p.Jamrozik Jakub

W/w treningi będą prowadzone w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim (wejście od strony północnej).

-sekcji piłki nożnej - w niedziele w godz. od 1600 do 1800 w sali ZS nr 1, lub na boisku w Hadlach Szklarskich (treningi prowadzi p. Jarosz Patryk)

-sekcji szachów - w niedzielę w godz. od 1800 do 2000 w siedzibie Klubu „pod apteką”, (treningi prowadzi p. Jaremkiewicz Marian)

W sprawach treningów prosimy kontaktować się z prowadzącymi treningi, lub kierownikami poszczególnych sekcji :
    tenis stołowy – p. Galej Grzegorz
    siatkówka – p. Staszczak Marek
    piłka nożna – p.Jarosz Patryk
    narciarstwo klasyczne (biegi) – p. Jamrozik Jakub
    szachy – p. Piątek Łukasz

Przydatne linki