W dniu wczorajszym [tj.03.09.2015] nasza IV-ligowa drużyna sekcji Tenisa stołowego rozegrała sparing z KU AZS Politechnika Rzeszów VII. Mecz był zacięty długo goniliśmy wynik, dopiero ostatnie 2 gry zadecydowały o naszym zwycięstwie.

 

GLKS JAWOR Jawornik Polski [10-8] KU Politechnika Rzeszów

Szajnik Jacek - Wilk A. [0:3]
Kamil Bazan - Grys T. [2:3]
Marek Padewski - Kluz W. [3:1]
Grzegorz Galej - Bal M. [3:0]
Galej/Padewski - Bal/Wilk [1:3]
Szajnik/Bazan - Grys/Kluz [1:3]
Szajnik Jacek - Grys T .[3:0]
Kamil Bazan - Wilk A. [1:3]
Grzegorz Galej - Kluz W. [3:0]
Marek Padewski - Bal M. [1:3]
Szajnik Jacek - Kluz W. [3:0]
Marek Padewski - Wilk A . [0:3]
Kamil Bazan - Bal M. [1:3]
Grzegorz Galej - Grys T. [3:0]
Szajnik Jacek - Bal M . [3:1]
Grzegorz Galej - Wilk A. [3:1]
Kamil Bazan - Kluz W. [3:2]
Marek Padewski - Grys T. [3:0]

Rozgrywki ligowe

 

 

Sponsorzy

 

Treningi

Treningi zawodników Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „JAWOR 1955”

w Jaworniku Polskim

od dnia  01.10.2016 r. odbywają się:

 

-sekcji tenisa stołowego - we wtorki i czwartki w godz. od 1900 do 2200 (treningi prowadzi p. Szajnik Jacek)

-sekcji siatkówki - w poniedziałki i środy w godz. od 1800 do 2000 oraz soboty (dziewczyny) w godz. od 1800 do 2000(treningi prowadzi p. Staszczak Marek)

-sekcji narciarstwa klasycznego - w niedziele w godz. od 1800 do 2000 (treningi prowadzi p.Jamrozik Jakub

W/w treningi będą prowadzone w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim (wejście od strony północnej).

-sekcji piłki nożnej - w niedziele w godz. od 1600 do 1800 w sali ZS nr 1, lub na boisku w Hadlach Szklarskich (treningi prowadzi p. Jarosz Patryk)

-sekcji szachów - w niedzielę w godz. od 1800 do 2000 w siedzibie Klubu „pod apteką”, (treningi prowadzi p. Jaremkiewicz Marian)

W sprawach treningów prosimy kontaktować się z prowadzącymi treningi, lub kierownikami poszczególnych sekcji :
    tenis stołowy – p. Galej Grzegorz
    siatkówka – p. Staszczak Marek
    piłka nożna – p.Jarosz Patryk
    narciarstwo klasyczne (biegi) – p. Jamrozik Jakub
    szachy – p. Piątek Łukasz

Przydatne linki