O G Ł O S Z E N I E
Wyniki Jubileuszowego Turnieju Tenisa Stołowego z okazji 40 lecia sekcji tenisa stołowego GLKS "JAWOR 1955" w Jaworniku Polskim:

 

kat. OPEN

I. Galej Grzegorz - GLKS "JAWOR 1955"
II. Jamrozik Jakub - GLKS "JAWOR 1955"
III. Szajnik Jacek - GLKS "JAWOR 1955"
IV. Karnas Dariusz - TG "SOKÓŁ" Dynów
V. Sura Wiesław - GLKS "JAWOR 1955"
VI. Oczoś Marian - GLKS "JAWOR 1955"
VII. Grys Tadeusz - Rzeszów
VIII. Bazan Kamil - GLKS "JAWOR 1955"
IX. Pałys Grzegorz - GLKS "JAWOR 1955"


kat. WETERAN

I. Kądziołka Jan - GLKS "JAWOR"
II. Makarski Jerzy - GLKS "JAWOR"
III. Makarski Andrzej - GLKS "JAWOR 1955"

 

kat. kadetka: I miejsce - Pawełek Gabriela - Jawornik Polski
kat. kadet: I miejsce - Pawełek Maciej - Jawornik Polski
kat. junior

I. Bazan Kamil - GLKS "JAWOR 1955"
II. Pawełek Paweł - GLKS "JAWOR 1955"

 

W rozwinięciu GALERIA


Zawodnicy, którzy zajęli miejsca I-III otrzymali medale, a wszyscy zawodnicy pamiątkowe dyplomy i koszulki.

Rozgrywki ligowe

 

 

Sponsorzy

 

Treningi

Treningi zawodników Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „JAWOR 1955”

w Jaworniku Polskim

od dnia  01.10.2016 r. odbywają się:

 

-sekcji tenisa stołowego - we wtorki i czwartki w godz. od 1900 do 2200 (treningi prowadzi p. Szajnik Jacek)

-sekcji siatkówki - w poniedziałki i środy w godz. od 1800 do 2000 oraz soboty (dziewczyny) w godz. od 1800 do 2000(treningi prowadzi p. Staszczak Marek)

-sekcji narciarstwa klasycznego - w niedziele w godz. od 1800 do 2000 (treningi prowadzi p.Jamrozik Jakub

W/w treningi będą prowadzone w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim (wejście od strony północnej).

-sekcji piłki nożnej - w niedziele w godz. od 1600 do 1800 w sali ZS nr 1, lub na boisku w Hadlach Szklarskich (treningi prowadzi p. Jarosz Patryk)

-sekcji szachów - w niedzielę w godz. od 1800 do 2000 w siedzibie Klubu „pod apteką”, (treningi prowadzi p. Jaremkiewicz Marian)

W sprawach treningów prosimy kontaktować się z prowadzącymi treningi, lub kierownikami poszczególnych sekcji :
    tenis stołowy – p. Galej Grzegorz
    siatkówka – p. Staszczak Marek
    piłka nożna – p.Jarosz Patryk
    narciarstwo klasyczne (biegi) – p. Jamrozik Jakub
    szachy – p. Piątek Łukasz

Przydatne linki