Dominik Stańko - Jakub Jamrozik 1:3 (9:11, 6:11, 11:8, 7:11)
Krystian Kołodziej - Jacek Szajnik 0:3 (2:11, 8:11, 9:11)
Marcin Węglarz - Grzegorz Galej 1:3 (8:11, 11:7, 5:11, 9:11)
Michał Klocek - Marek Padewski 1:3 (7:11, 6:11, 11:7, 12:14)
K. Kołodziej / M. Węglarz - J. Jamrozik / J. Szajnik 0:3 (6:11, 9:11, 7:11)
D. Stańko / M. Klocek - M. Padewski / G. Galej 2:3 (11:8, 6:11, 5:11, 11:5, 10:12)
Dominik Stańko - Jacek Szajnik 1:3 (1:11, 11:7, 5:11, 4:11)
Krystian Kołodziej - Jakub Jamrozik 1:3 (11:8, 9:11, 9:11, 11:13)
Michał Klocek - Grzegorz Galej 3:2 (4:11, 11:9, 11:6, 7:11, 12:10)
Marcin Węglarz - Marek Padewski 0:3 (9:11, 5:11, 4:11)
Dominik Stańko - Grzegorz Galej 1:3 (10:12, 14:12, 10:12, 6:11)
Mateusz Sałęga - Jakub Jamrozik 0:3 (7:11, 9:11, 5:11)
Krystian Kołodziej - Marek Padewski 3:0 (11:9. 12:10, 12:10)
Michał Klocek - Jacek Szajnik 0:3 (7:11, 8:11, 6:11)
Marek Piędel - Marek Padewski 0:3 (7:11, 7:11, 4:11)
Michał Klocek - Jakub Jamrozik 3:2 (12:14, 6:11, 11:9, 11:7, 11:7)
Dawid Gumieniak - Grzegorz Galej 0:3 (5:11, 3:11, 7:11)
Mateusz Sałęga - Jacek Szajnik 0:3 (4:11, 10:12, 6:11)

Rozgrywki ligowe

 

 

Sponsorzy

 

Treningi

Treningi zawodników Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „JAWOR 1955”

w Jaworniku Polskim

od dnia  01.10.2016 r. odbywają się:

 

-sekcji tenisa stołowego - we wtorki i czwartki w godz. od 1900 do 2200 (treningi prowadzi p. Szajnik Jacek)

-sekcji siatkówki - w poniedziałki i środy w godz. od 1800 do 2000 oraz soboty (dziewczyny) w godz. od 1800 do 2000(treningi prowadzi p. Staszczak Marek)

-sekcji narciarstwa klasycznego - w niedziele w godz. od 1800 do 2000 (treningi prowadzi p.Jamrozik Jakub

W/w treningi będą prowadzone w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim (wejście od strony północnej).

-sekcji piłki nożnej - w niedziele w godz. od 1600 do 1800 w sali ZS nr 1, lub na boisku w Hadlach Szklarskich (treningi prowadzi p. Jarosz Patryk)

-sekcji szachów - w niedzielę w godz. od 1800 do 2000 w siedzibie Klubu „pod apteką”, (treningi prowadzi p. Jaremkiewicz Marian)

W sprawach treningów prosimy kontaktować się z prowadzącymi treningi, lub kierownikami poszczególnych sekcji :
    tenis stołowy – p. Galej Grzegorz
    siatkówka – p. Staszczak Marek
    piłka nożna – p.Jarosz Patryk
    narciarstwo klasyczne (biegi) – p. Jamrozik Jakub
    szachy – p. Piątek Łukasz

Przydatne linki