W meczu na szczycie tabeli nasi gracze rozgromili gospodarzy z Dynowa 14:4

Punkty uzyskali:

Sawczak Adam - Marek Padewski (2:11, 4:11, 5:11) 0-3
Świder Michał - Grzegorz Galej (4:11, 3:meczu na szczycie tabeli nasi gracze 11, 8:11) 0-3
Barański Karol - Sura Wiesław (11:5, 6:11, 11:8, 11:7) 3-1
Karnas Dariusz - Szajnik Jacek ( 10:12, 11:8, 5:11, 12:10, 5:11) 2-3
Barański/Karnas - Szajnik/Padewski (10:12, 8:11, 14:16) 0-3
Sawczak/Świder - Sura/Galej (10:12, 13:11, 11:3, 8:11, 7:11) 2-3
Sawczak Adam - Grzegorz Galej (6:11, 6:11, 3:11) 0-3
Świder Michał - Marek Padewski (7:11, 9:11, 7:11) 0-3
Karnas Dariusz - Sura Wiesław (11:6, 11:7, 13:11) 3-0
Barański Karol - Szajnik Jacek (11:9, 20:18, 3:11, 11:9) 3-1
Sawczak Adam - Oczoś Marian (11:7, 11:4, 11:6) 3-0
Barański Karol - Marek Padewski (5:11, 2:11, 2:11) 0-3
Świder Michał - Szajnik Jacek (4:11, 5:11, 2:11) 0-3
Karnas Dariusz - Grzegorz Galej (8:11, 9:11, 6:11) 0-3
Sawczak Adam - Szajnik Jacek (7:11, 11:8, 5:11, 5:11) 1-3
Karnas Dariusz - Marek Padewski (5:11, 7:11, 10:12) 0-3
Świder Michał - Oczoś Marian (5:11, 11:8, 11:7, 8:11, 9:11) 2-3
Barański Karol - Grzegorz Galej (6:11, 10:12, 5:11) 0-3

 

Rozgrywki ligowe

 

 

Sponsorzy

 

Treningi

Treningi zawodników Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „JAWOR 1955”

w Jaworniku Polskim

od dnia  01.10.2016 r. odbywają się:

 

-sekcji tenisa stołowego - we wtorki i czwartki w godz. od 1900 do 2200 (treningi prowadzi p. Szajnik Jacek)

-sekcji siatkówki - w poniedziałki i środy w godz. od 1800 do 2000 oraz soboty (dziewczyny) w godz. od 1800 do 2000(treningi prowadzi p. Staszczak Marek)

-sekcji narciarstwa klasycznego - w niedziele w godz. od 1800 do 2000 (treningi prowadzi p.Jamrozik Jakub

W/w treningi będą prowadzone w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim (wejście od strony północnej).

-sekcji piłki nożnej - w niedziele w godz. od 1600 do 1800 w sali ZS nr 1, lub na boisku w Hadlach Szklarskich (treningi prowadzi p. Jamrozik Jakub)

-sekcji szachów - w niedzielę w godz. od 1800 do 2000 w siedzibie Klubu „pod apteką”, (treningi prowadzi p. Jaremkiewicz Marian)

W sprawach treningów prosimy kontaktować się z prowadzącymi treningi, lub kierownikami poszczególnych sekcji :
    tenis stołowy – p. Galej Grzegorz
    siatkówka – p. Stanowski Kamil
    piłka nożna – p.Jamrozik Jakub
    narciarstwo klasyczne (biegi) – p. Jamrozik Jakub
    szachy – p. Piątek Łukasz

Przydatne linki