W ostatnich dwóch tygodniach rozegralismy dwa zwycięskie spotkania:

  • GLKS JAWOR Jawornik Polski - LKS Strażak Sośnica (14:4)
  • Wiesław Sura - Ryszard Zaworski 1 3:2 (11:6, 11:4, 9:11, 7:11, 11:8)
    Kamil Bazan - Zbigniew Ptasznik 1 0:3 (6:11, 6:11, 7:11)
    Jacek Szajnik - Tomasz Zaworski 1 3:1 (11:3, 11:9, 9:11, 11:5)
    Grzegorz Galej - Andrzej Koba 1 3:0 (11:2, 11:9, 11:6)
    G. Galej / W. Sura - T. Zaworski / A. Koba 1 3:0 (11:9, 14:12, 11:4)
    M. Padewski / J. Szajnik - Z. Ptasznik / R. Zaworski 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:9)
    Wiesław Sura - Zbigniew Ptasznik 1 2:3 (6:11, 7:11, 11:4, 11:6, 6:11)
    Jacek Szajnik - Ryszard Zaworski 1 3:1 (11:3, 12:14, 11:7, 11:6)
    Grzegorz Galej - Zbigniew Ptasznik 1 3:0 (11:1, 11:2, 15:13)
    Kamil Bazan - Ryszard Zaworski 1 0:3 (3:11, 7:11, 7:11)
    Jacek Szajnik - Andrzej Koba 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:6)
    Grzegorz Galej - Tomasz Zaworski 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:9)
    Marek Padewski - Andrzej Koba 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:0)
    Marian Oczoś - Tomasz Zaworski 1 3:0 (12:10, 11:8, 11:7)
    Grzegorz Galej - Ryszard Zaworski 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:6)
    Marek Padewski - Tomasz Zaworski 1 3:0 (11:4, 11:8, 11:9)
    Jacek Szajnik - Zbigniew Ptasznik 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:9)
    Marian Oczoś - Andrzej Koba 1 0:3 (9:11, 4:11, 7:11)
  • MLKS Nurt III Przemyśl - GLKS JAWOR Jawornik Polski (6-12)
  • Oskar Krzysik - Marek Padewski 1 0:3 (6/11,6/11,6/11)
    Jakub Chmielowski - Grzegorz Galej 1 1:3 (8/11.11/6.2/11,8/11)
    Justyna Sas - Jacek Szajnik 1 1:3 (11/6,6/11,13/15,4/11)
    Martyna Stachniak - Marian Oczoś 1 3:1 (11/8,7/11,11/6,11/8)
    M. Stachniak / J. Sas - M. Padewski / J. Szajnik 1 0:3 (6/11,8/11,5/11)
    O. Krzysik / O. Krzysik - G. Galej / W. Sura 1 1:3 (7/11,8/11,11/7,7/11)
    Oskar Krzysik - Grzegorz Galej 1 3:2 (11/6,14/12,8/11,8/11,11/9)
    Jakub Chmielowski - Marek Padewski 1 2:3 (11/8,8/11,12/10,6/11,9/11)
    Martyna Stachniak - Jacek Szajnik 1 1:3 (6/11,8/11,11/9,2/11)
    Justyna Sas - Marian Oczoś 1 3:1 (11/3,11/13,11/2,11/5)
    Jakub Chmielowski - Wiesław Sura 1 3:1 (11/9,11/8,6/11,11/7)
    Martyna Stachniak - Grzegorz Galej 1 2:3 (8/11,11/7,3/11,11/4,11/13)
    Oskar Krzysik - Wiesław Sura 1 3:0 (11/8,11/4,11/4)
    Martyna Stachniak - Marek Padewski 1 2:3 (11/6,11/9,7/11,8/11,4/11)
    Jakub Chmielowski - Jacek Szajnik 1 0:3 (6/11,10/12,,9/11)
    Oskar Krzysik - Jacek Szajnik 1 0:3 (9/11,4/11,9/11)
    Justyna Sas - Marek Padewski 1 3:0 (11/3,11/9,11/2)
    Justyna Sas - Grzegorz Galej 1 1:3 (11/9,7/11,9/11,8/11)


Rozgrywki ligowe

 

 

Sponsorzy

 

Treningi

Treningi zawodników Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „JAWOR 1955”

w Jaworniku Polskim

od dnia  01.10.2016 r. odbywają się:

 

-sekcji tenisa stołowego - we wtorki i czwartki w godz. od 1900 do 2200 (treningi prowadzi p. Szajnik Jacek)

-sekcji siatkówki - w poniedziałki i środy w godz. od 1800 do 2000 oraz soboty (dziewczyny) w godz. od 1800 do 2000(treningi prowadzi p. Staszczak Marek)

-sekcji narciarstwa klasycznego - w niedziele w godz. od 1800 do 2000 (treningi prowadzi p.Jamrozik Jakub

W/w treningi będą prowadzone w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim (wejście od strony północnej).

-sekcji piłki nożnej - w niedziele w godz. od 1600 do 1800 w sali ZS nr 1, lub na boisku w Hadlach Szklarskich (treningi prowadzi p. Jamrozik Jakub)

-sekcji szachów - w niedzielę w godz. od 1800 do 2000 w siedzibie Klubu „pod apteką”, (treningi prowadzi p. Jaremkiewicz Marian)

W sprawach treningów prosimy kontaktować się z prowadzącymi treningi, lub kierownikami poszczególnych sekcji :
    tenis stołowy – p. Galej Grzegorz
    siatkówka – p. Stanowski Kamil
    piłka nożna – p.Jamrozik Jakub
    narciarstwo klasyczne (biegi) – p. Jamrozik Jakub
    szachy – p. Piątek Łukasz

Przydatne linki