Bardzo dobrze rozpoczęliśmy nowy sezon w rozgrywkach V ligi tenisa stołowego. Nasi gracze zdecydowanie i wysoko pokonali graczy z Rogóżna.

Prajs B. - Szajnik J.(12:10; 11:7; 10:12; 8:11; 5:11) 2:3
Stącel P. - Oczoś M.(11:3; 6:11; 11:6; 8:11; 11:6) 3:2
Domka - Galej G.(11:7; 6:11; 3:11; 6:11) 1:3
Pieniążek - Padewski M.(3:11; 5:11; 2:11) 0:3
Pieniażek/Domka - Padewski/ Szajnik (7:11; 5:11; 8:11) 0:3
Prajs/Stącel - Galej/Sura ( 8:11; 7:11; 11:8; 11:5; 12:14) 2-3
Domka - Padewski (15:13; 11:4; 8:11; 12:10) 3:1
Prajs - Oczoś (11:6; 11:5; 11:9) 3-0
Stącel - Szajnik (5:11; 11:13; 9:11) 0-3
Pieniążek - Galej (4:11; 8:11; 4:11) 0-3
Prajs - Galej (6:11; 11:7; 9:11; 7:11) 1-3
Domka - Szajnik (10:12; 6:11; 9:11) 0-3
Stącel - Padewski (9:11; 9:11; 7:11) 0-3
Pieniążek - Sura (6:11; 5:11; 2:11) 0-3
Prajs - Padewski (9:11; 11:8; 11:4; 11:8) 3-1
Pieniążek - Szajnik (2:11; 4:11; 6:11) 0-3
Stącel - Galej (8:11; 6:11; 2:11) 0-3
Domka - Sura (11:8; 11:2; 11:9) 3:0

 

Więcej zdjęć: KLIKNIJ

Rozgrywki ligowe

 

 

Sponsorzy

 

Treningi

Treningi zawodników Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „JAWOR 1955”

w Jaworniku Polskim

od dnia  01.10.2016 r. odbywają się:

 

-sekcji tenisa stołowego - we wtorki i czwartki w godz. od 1900 do 2200 (treningi prowadzi p. Szajnik Jacek)

-sekcji siatkówki - w poniedziałki i środy w godz. od 1800 do 2000 oraz soboty (dziewczyny) w godz. od 1800 do 2000(treningi prowadzi p. Staszczak Marek)

-sekcji narciarstwa klasycznego - w niedziele w godz. od 1800 do 2000 (treningi prowadzi p.Jamrozik Jakub

W/w treningi będą prowadzone w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim (wejście od strony północnej).

-sekcji piłki nożnej - w niedziele w godz. od 1600 do 1800 w sali ZS nr 1, lub na boisku w Hadlach Szklarskich (treningi prowadzi p. Jamrozik Jakub)

-sekcji szachów - w niedzielę w godz. od 1800 do 2000 w siedzibie Klubu „pod apteką”, (treningi prowadzi p. Jaremkiewicz Marian)

W sprawach treningów prosimy kontaktować się z prowadzącymi treningi, lub kierownikami poszczególnych sekcji :
    tenis stołowy – p. Galej Grzegorz
    siatkówka – p. Stanowski Kamil
    piłka nożna – p.Jamrozik Jakub
    narciarstwo klasyczne (biegi) – p. Jamrozik Jakub
    szachy – p. Piątek Łukasz

Przydatne linki