LICENCJA-2014/2015 NAZWISKO I IMIĘ DATA UR PŁEĆ KLUB

  • 04530 S PADEWSKI Marek 1988-06-05 M GLKS JAWOR 1955
  • 04531 S PAŁYS Grzegorz 1976-02-01 M GLKS JAWOR 1955
  • 04532 S GALEJ Grzegorz 1977-03-23 M GLKS JAWOR 1955
  • 04533 S SURA Wiesław 1961-08-01 M GLKS JAWOR 1955
  • 04534 S OCZOŚ Marian 1958-08-17 M GLKS JAWOR 1955
  • 04535 S JAMROZIK Jakub 1992-02-10 M GLKS JAWOR 1955
  • 04536 M BAZAN Kamil 2001-05-20 M GLKS JAWOR 1955
  • 04537 S SZAJNIK Jacek 1969-10-13 M GLKS JAWOR 1955

Znamy już jest terminarz rozgrywek naszej drużyny tenisa stołowego, pierwszy mecz za niecałe dwa tygodnie.

1. [2014.10.05] LKS Szarotka Rogóżno - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
2. [2014.10.12] PUKS Arka II Łętownia - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
3. [2014.10.19] MLKS Nurt III Przemyśl - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
4. [2014.10.26] LKS Strażak Sośnica - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
5. [2014.11.23] TG Sokół Dynów - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
6. [2014.11.30] STS Jordan Wola Mała - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
7. [2015.01.18] LKS Darowice-Koniuszki - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
8. [2015.02.15] MLKS Gminy Leżajsk - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski

Rozgrywki ligowe

 

 

Sponsorzy

 

Treningi

Treningi zawodników Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „JAWOR 1955”

w Jaworniku Polskim

od dnia  01.10.2016 r. odbywają się:

 

-sekcji tenisa stołowego - we wtorki i czwartki w godz. od 1900 do 2200 (treningi prowadzi p. Szajnik Jacek)

-sekcji siatkówki - w poniedziałki i środy w godz. od 1800 do 2000 oraz soboty (dziewczyny) w godz. od 1800 do 2000(treningi prowadzi p. Staszczak Marek)

-sekcji narciarstwa klasycznego - w niedziele w godz. od 1800 do 2000 (treningi prowadzi p.Jamrozik Jakub

W/w treningi będą prowadzone w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim (wejście od strony północnej).

-sekcji piłki nożnej - w niedziele w godz. od 1600 do 1800 w sali ZS nr 1, lub na boisku w Hadlach Szklarskich (treningi prowadzi p. Jamrozik Jakub)

-sekcji szachów - w niedzielę w godz. od 1800 do 2000 w siedzibie Klubu „pod apteką”, (treningi prowadzi p. Jaremkiewicz Marian)

W sprawach treningów prosimy kontaktować się z prowadzącymi treningi, lub kierownikami poszczególnych sekcji :
    tenis stołowy – p. Galej Grzegorz
    siatkówka – p. Stanowski Kamil
    piłka nożna – p.Jamrozik Jakub
    narciarstwo klasyczne (biegi) – p. Jamrozik Jakub
    szachy – p. Piątek Łukasz

Przydatne linki