Dzisiaj o godz. 11.00 nasza drużyna sekcji tenisa stołowego podejmowała lidera V ligii MLKS Nurt Przemyśl II. W Przemyślu odnieśliśmy wysoką porażkę, teraz też nie liczyliśmy na zwycięstwo. Ostatecznie wynik korzystny dla przyjezdnych (10:2)

 

GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski - MLKS Nurt II Przemyśl     2:10

  • Jakub Jamrozik - Paweł Wohner 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
  • Marek Padewski - Łukasz Kalinowski 0:3 (9:11, 5:11, 5:11)
  • Wiesław Sura - Wojciech Kiczor 0:3 (4:11, 2:11, 6:11)
  • Grzegorz Galej - Piotr Partyka 3:2 (12:14, 6:11, 14:12, 11:7, 11:9)
  • Jakub Jamrozik - Łukasz Kalinowski 0:3 (6:11, 5:11, 5:11)
  • Marek Padewski - Paweł Wohner 0:3 (4:11, 3:11, 5:11)
  • Grzegorz Galej - Wojciech Kiczor 1:3 (9:11, 11:9, 11:13, 6:11)
  • Wiesław Sura - Piotr Partyka 0:3 (10:12, 5:11, 8:11)
  • Jakub Jamrozik - Wojciech Kiczor 0:3 (6:11, 17:19, 9:11)
  • Wiesław Sura - Paweł Wohner 2:3 (9:11, 5:11, 11:5, 11:7, 0:11)
  • G. Galej / J. Jamrozik - M. Wasyłeczko / P. Partyka 3:0 (11:6, 11:7, 11:8)
  • W. Sura / G. Pałys - P. Wohner / W. Kiczor 0:3 (7:11, 6:11, 6:11)

Rozgrywki ligowe

 

 

Sponsorzy

 

Treningi

Treningi zawodników Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „JAWOR 1955”

w Jaworniku Polskim

od dnia  01.10.2016 r. odbywają się:

 

-sekcji tenisa stołowego - we wtorki i czwartki w godz. od 1900 do 2200 (treningi prowadzi p. Szajnik Jacek)

-sekcji siatkówki - w poniedziałki i środy w godz. od 1800 do 2000 oraz soboty (dziewczyny) w godz. od 1800 do 2000(treningi prowadzi p. Staszczak Marek)

-sekcji narciarstwa klasycznego - w niedziele w godz. od 1800 do 2000 (treningi prowadzi p.Jamrozik Jakub

W/w treningi będą prowadzone w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim (wejście od strony północnej).

-sekcji piłki nożnej - w niedziele w godz. od 1600 do 1800 w sali ZS nr 1, lub na boisku w Hadlach Szklarskich (treningi prowadzi p. Jamrozik Jakub)

-sekcji szachów - w niedzielę w godz. od 1800 do 2000 w siedzibie Klubu „pod apteką”, (treningi prowadzi p. Jaremkiewicz Marian)

W sprawach treningów prosimy kontaktować się z prowadzącymi treningi, lub kierownikami poszczególnych sekcji :
    tenis stołowy – p. Galej Grzegorz
    siatkówka – p. Stanowski Kamil
    piłka nożna – p.Jamrozik Jakub
    narciarstwo klasyczne (biegi) – p. Jamrozik Jakub
    szachy – p. Piątek Łukasz

Przydatne linki