Wyniki:

I. Antosiak Daniel - UMKS Dubiecko

II. Galej Grzegorz - GLKS „Jawor 1955” Jawornik Polski

III. Jamrozik Jakub - GLKS „Jawor 1955” Jawornik Polski

 

IV. Karnas Dariusz - TG Sokół Dynów

V. Front Piotr - UMKS Dubiecko

VI. Szajnik Jacek - TG Sokół Dynów

VII. Dziedzic Kamil - MLKS Kańczuga

VIII. Sawczak Adam - TG Sokół Dynów

IX. Wójcik Piotr - MLKS Kańczuga

X. Ciapa Tomasz - MLKS Kańczuga

XI. Sura Wiesław - GLKS „Jawor 1955” Jawornik Polski

XII. Sawczak Henryk - TG Sokół Dynów

XIII. Pałys Grzegorz - GLKS „Jawor 1955” Jawornik Polski

Kaciuba Miłosz - MLKS Kańczuga

Żurawski Grzegorz - GLKS „Jawor 1955” Jawornik Polski

Oczoś Marian - GLKS „Jawor 1955” Jawornik Polski

XVII. Ulanowski Marcin - UMKS Dubiecko

Pawełek Paweł - GLKS „Jawor 1955” Jawornik Polski - junior

Szałaj Paweł - GLKS „Jawor 1955” Jawornik Polski - junior

Litwin Tomasz - GLKS „Jawor 1955” Jawornik Polski - junior

Szałaj Sebastian - GLKS „Jawor 1955” Jawornik Polski - junior

 

Lista startowa Turnieju Noworocznego w tenisie stołowym 09.02.2014

1 Galej Grzegorz GLKS „Jawor 1955” Jawornik Polski V liga
2 Sura Wiesław GLKS „Jawor 1955” Jawornik Polski V liga
3 Jamrozik Jakub GLKS „Jawor 1955” Jawornik Polski V liga
4 Antosiak Daniel UMKS Dubiecko II liga
5 Piotr Front UMKS Dubiecko V liga
6 Marcin Ulanowski UMKS Dubiecko V liga
7 Pałys Grzegorz GLKS „Jawor 1955” Jawornik Polski V liga
8 Oczoś Marian GLKS „Jawor 1955” Jawornik Polski V liga
9 Żurawski Grzegorz GLKS „Jawor 1955” Jawornik Polski  
10 Szajnik Jacek TG Sokół Dynów V liga
11 Sawczak Henryk TG Sokół Dynów V liga
12 Karnas Dariusz TG Sokół Dynów V liga
13 Sawczak Adam TG Sokół Dynów V liga
14 Wójcik Piotr MLKS Kańczuga IV liga
15 Dziedzic Kamil MLKS Kańczuga  
16 Ciapa Tomasz MLKS Kańczuga  
17 Kaciuba Miłosz MLKS Kańczuga  
18 Szałaj Sebastian GLKS „Jawor 1955” Jawornik Polski junior
19 Litwin Tomasz GLKS „Jawor 1955” Jawornik Polski junior
20 Pawełek Paweł GLKS „Jawor 1955” Jawornik Polski junior
21 Szałaj Paweł GLKS „Jawor 1955” Jawornik Polski junior

 Kliknij na obrazek aby zobaczyć pełne wyniki rozgrywek

 

W rozwinięciu galeria

 

 

Rozgrywki ligowe

 

 

Sponsorzy

 

Treningi

Treningi zawodników Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „JAWOR 1955”

w Jaworniku Polskim

od dnia  01.10.2016 r. odbywają się:

 

-sekcji tenisa stołowego - we wtorki i czwartki w godz. od 1900 do 2200 (treningi prowadzi p. Szajnik Jacek)

-sekcji siatkówki - w poniedziałki i środy w godz. od 1800 do 2000 oraz soboty (dziewczyny) w godz. od 1800 do 2000(treningi prowadzi p. Staszczak Marek)

-sekcji narciarstwa klasycznego - w niedziele w godz. od 1800 do 2000 (treningi prowadzi p.Jamrozik Jakub

W/w treningi będą prowadzone w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim (wejście od strony północnej).

-sekcji piłki nożnej - w niedziele w godz. od 1600 do 1800 w sali ZS nr 1, lub na boisku w Hadlach Szklarskich (treningi prowadzi p. Jarosz Patryk)

-sekcji szachów - w niedzielę w godz. od 1800 do 2000 w siedzibie Klubu „pod apteką”, (treningi prowadzi p. Jaremkiewicz Marian)

W sprawach treningów prosimy kontaktować się z prowadzącymi treningi, lub kierownikami poszczególnych sekcji :
    tenis stołowy – p. Galej Grzegorz
    siatkówka – p. Staszczak Marek
    piłka nożna – p.Jarosz Patryk
    narciarstwo klasyczne (biegi) – p. Jamrozik Jakub
    szachy – p. Piątek Łukasz

Przydatne linki