WYNIKI GLKS „JAWOR 1955 „ I JAWORNIK POLSKI

W ROZGRYWKACH IV LIGI TENISA STOŁOWEGO W SEZONIE 2016-2017

SKŁAD ZESPOŁU W SEZONIE 2016/2017

Nr lic. Imię i nazwisko Mecze Zwycięstwa Porażki   Punkty      Ranking      Skuteczność                 
03357 Grzegorz Galej       64                43               21     129:63            V               67%     
03360 Jakub Jamrozik       64                36               28     108:84            XII             56%    
03362 Jacek Szajnik       63                31               32      93:96             XXIII          49%       
03355 Marek Padewski       62                24               38      72:114           XXX           39%    
                 

TERMINARZ

Data Gospodarz  Gość   Wynik
2016-10-02    PUKS Arka Łętownia GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski   13:5  
2016-10.09    GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski UKS Kępa I Dębica    6:12  
2016-10-23    LKS Darowice-Koniuszki GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski    5:13  
2016-11-06    GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski UKS Niedźwiada Dolna    9:9  
2016-11-13    GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski LKS Kańczuga    9:9  
2016-11-27    KU AZS Sanex Politechnika IV Rz-w GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski    6:12  
2016-12-04    GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski LKS Brzostowianka III Brzostek    8:10  
2016-12-11    KU AZS Politechnika VI Rz-w GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski    8:10  
2017-01-08    GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski KU AZS Politechnika V Rzeszów    4:14  
2017-01-29    UKS SP Nr 1 Leżajsk GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski    6:12  
2017-02-05    UKS Spartakus ZET-BUD II Kolb. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski    11:7  
2017-03-12    GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski LKS Darowice-Koniuszki    15:3  
2017-03-05    UKS Niedźwiada Dolna GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski    10:8  
2017-03-19    GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbusz.    12:6  
2017-04-23    GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski UKS SP Nr 1 Leżajsk    11:7  
2017-04-30    GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski KU AZS Politechnika VI Rzeszów     7:11  

TABELA LIGOWA

Lp Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149
7. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
8. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
9. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
10. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
11. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
12. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

 

 

 

 

WYNIKI GLKS „JAWOR 1955 „ II JAWORNIK POLSKI

W ROZGRYWKACH V LIGI TENISA STOŁOWEGO W SEZONIE 2016-2017

 

SKŁAD ZESPOŁU W SEZONIE 2016/2017

Nr lic. Imię i nazwisko       Mecze Zwycięstwa Porażki Punkty      Ranking      Skuteczność
03361 Kamil Bazan               36 25 11    75:33           X                 69%
03358 Wiesław Sura             42 22 20    66:60           XV                52%
03365 Anna Podstawska       28 22 6    66:18           XIV              79%
03359 Marian Oczoś             30 10 20    30:60           XXVI             33%
03364 Paweł Pawełek           28 5 23    15:69           XXX              18%
03356 Grzegorz Pałys          26 3 23      9:69           XXXVI          12%

TERMINARZ

Data Gospodarz Gość Wynik
2016-09-10 LZS II Kąkolówka   GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski    10:8
2016-10-22 GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski   KTS Strażak Pruchnik     6:12
2016-11-13 GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski   LKS Strażak Sośnica    11:7
2016-11-27 TG Sokół Dynów   GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski    15:3
2016-12-11 GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski   LKS Szarotka Rogóżno    8:10
2017-01-08 STS Jordan Wola Mała   GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski    8:10
2017-02-19 GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski   LZS II Kąkolówka    12:6
2017-02-26 LKS Szarotka Rogóżno   GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski    16:2
2017-03-05 GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski   STS Jordan Wola Mała    11:7
2017-03-19 GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski   TG Sokół Dynów    6:12
2017-04-02 KTS Strażak Pruchnik   GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski    12:6
2017-05-07 LKS Strażak Sośnica   GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski     9:9

TABELA LIGOWA

l.p  Drużyna M Pkt  
1. TG Sokół Dynów 12 21 151:65
2. LKS Szarotka Rogóżno 12 19 120:96
3. KTS Strażak Pruchnik 12 18 137:79
4. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 12 9 92:124
5. LZS II Kąkolówka 12 9 101:115
6. LKS Strażak Sośnica 12 8 85:131
7. STS Jordan Wola Mała 12 0 70:146

 

 

 

                                       

REGULAMIN

MISTRZOSTW  GMINY JAWORNIK POLSKI

W TENISIE STOŁOWYM

 

    I. Cel zawodów:

       - popularyzacja tenisa stołowego na terenie gminy  

       - współzawodnictwo mieszkańców wsi w tenisie stołowym

  II. Termin i miejsce zawodów:

       - w dniu 11.06.2017 r.(niedziela) od godz. 900

         -  w sali sportowej  Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim         

         (obowiązuje strój sportowy i obuwie zmienne)

 III. Treningi zawodników:

       - od 9.05.2017 r. we wtorki w godz.1800-2100 w sali sportowej

         Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim

  IV. Organizatorzy zawodów:

       - Gminny Ludowy Klub SportowyJAWOR 1955w Jaworniku Polskim

   V. Uczestnictwo w zawodach:

       - w zawodach uczestniczą kobiety i mężczyźni mieszkańcy gminy Jawornik Polski,

         orazbyli  zawodnicy i zawodniczki LZS, GLKSJAWOR”  i obecni  GLKSJAWOR 1955

         w kategoriach wiekowych:

         młodzik (szkoły podstawowe), junior (gimnazja, szkoły średnie),

         oraz senior (18 – 40 lat) i weteran (powyżej 40 lat).         

VII. Sposób przeprowadzenia rozgrywek:

       - zawody przeprowadzone będą wg przepisów Polskiego Związku Tenisa Stołowego -

          systemem pucharowym do dwóch przegranych pojedynków lub "każdy z każdym,

          (decyzję dotyczącą wyboru systemu podejmie organizator w zależności od liczby uczestników)

VIII. Zgłoszenia:  do dnia 11.06.2017 r.  

         do p. Padewski Marek  

                       p. Pałys Grzegorz  

  IX. Informacje: GLKSJAWOR 1955Jawornik Polski - tel. 693182555

       Ogłoszenia i regulamin także na stronie internetowej www.glksjaworjp.eu   

   X. Zasady finansowania:

       - koszty organizacyjne zawodów pokrywają organizatorzy

       - koszty przejazdów na treningi i zawody pokrywają uczestnicy zawodów

  XI. Nagrody:

       - zwycięzcy zawodów w poszczególnych kategoriach, zarówno mężczyzn i kobiet

         otrzymają medale i nagrody (miejsca I-III), oraz dyplomy (miejsca I-VI).

 XII. NAJLEPSI ZAWODNICY WEZMĄ UDZIAŁ W:

      - ROZGRYWKACH V LIGI TENISA STOŁOWEGO (w sezonie 2017/2018)                                                          

      - XVIII PODKARPACKIEJ OLIMPIADZIE TENISA STOŁOWEGO (18.06.2017r. w Rzeszowie)

 

 

Zakończyła się pierwsza runda rozgrywek tenisa stołowego w V lidze grupie rzeszowskiej. Rezerwowi zawodnicy zajęli 5 (na 7 drużyn) miejsce w rozgrywkach.

 

  Drużyna M Pkt  
1. TG Sokół Dynów 6 12 82:26
2. LKS Szarotka Rogóżno 6 10 55:53
3. KTS Strażak Pruchnik 6 7 63:45
4. LZS II Kąkolówka 6 6 55:53
5. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 6 4 46:62
6. LKS Strażak Sośnica 6 3 44:64
7. STS Jordan Wola Mała 6 0 33:75

Rozegrane mecze

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-09
g. 11:00

1
LZS II Kąkolówka GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 10:8 Szczegóły
2016-10-22
g. 15:00

2
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski KTS Strażak Pruchnik 6:12 Szczegóły
2016-11-13
g. 15:00

3
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LKS Strażak Sośnica 11:7 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

4
TG Sokół Dynów GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 15:3 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

6
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LKS Szarotka Rogóżno 8:10 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

7
STS Jordan Wola Mała GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 8:10 Szczegóły

Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03358 Wiesław Sura Polska 01.08.1961 11 9 33:27
03365 Anna Podstawska Polska 16.09.1987 10 2 30:6
03361 Kamil Bazan Polska 20.05.2001 9 3 27:9
03359 Marian Oczoś Polska 17.08.1958 8 12 24:36
03364 Paweł Pawełek Polska 11.09.1998 3 17 9:51
03356 Grzegorz Pałys Polska 01.02.1976 2 8 6:24
03363 Andrzej Makarski Polska 16.11.1946 0 0       0:0

Początek spotkania był wyrównany punkt za punkt aż do wyniku 6:6 później już tylko Dębica zdobywała punkty. Zabrakło pewności w grze, duża nerwowość i to w dużej mierze zaważyło o wyniku.Te słabe wyniki są też skutkiem treningów z nowym trenerem i przestawiania stylu gry. Zawodnicy nie graja już w starym stylu mało skutecznym, a nie mają jeszcze dobrze opanowanej nowej, lepszej techniki gry. Zgodnie z zapewnieniami trenera wyniki przyjdą z czasem po dobrym opanowaniu tej techniki.
Miejmy nadzieje, że tak jak w tamtym roku po kiepskim początku znajdziemy spokój w grze i zaczniemy wygrywać.
Teraz musimy jak najszybciej o tym zapomnieć i przygotowywać się do następnego meczu który odbędzie się za 2 tygodnie z beniaminkiem w odległych Darowicach koło Przemyśla.
GLKS JAWOR 1955 I Jawornik Polski - UKS KĘPA I Dębica 6:12 

  

Natomiast druga drużyna GLKS JAWOR 1955 w pierwszym meczu rundy jesiennej V ligi grupy rzeszowskiej rozegranym na wyjeździe w dniu 9.10.2016 r. po wyrównanym meczu także przegrała z LZS II Kąkolówka.
LZS II Kąkolówka - GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski 10:8

 

 

W dniu 2.10.2016 r. na wyjeździe w Łętowni rozpoczęliśmy rozgrywki IV ligi tenisa stołowego.


I kolejka: PUKS Arka Łętownia - GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski (13:5)

 

Michał Klocek - Marek Padewski 1 0:3 (6:11, 7:11, 8:11)
Krystian Kołodziej - Jacek Szajnik 1 3:2 (11:6, 3:11, 7:11, 11:9, 11:9)
Dominik Stańko - Grzegorz Galej 1 0:3 (6:11, 5:11, 12:14)
Łukasz Madej - Jakub Jamrozik 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:7)
M. Klocek / D. Stańko - G. Galej / J. Jamrozik 1 0:3 (9:11, 4:11, 6:11)
M. Doktor / K. Kołodziej - M. Padewski / J. Szajnik 1 3:2 (8:11, 8:11, 11:8, 12:10, 11:7)
Michał Klocek - Jacek Szajnik 1 0:3 (7:11, 6:11, 9:11)
Krystian Kołodziej - Marek Padewski 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:8)
Łukasz Madej - Grzegorz Galej 1 3:0 (11:9, 11:2, 11:8)
Dominik Stańko - Jakub Jamrozik 1 3:2 (12:10, 11:9, 9:11, 14:16, 11:3)
Michał Klocek - Grzegorz Galej 1 3:2 (11:5, 8:11, 8:11, 11:8, 11:9)
Dominik Stańko - Anna Podstawska 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:3)
Krystian Kołodziej - Jakub Jamrozik 1 3:1 (11:4, 9:11, 11:4, 11:8)
Łukasz Madej - Jacek Szajnik 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:8)
Michał Klocek - Jakub Jamrozik 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
Marcin Doktor - Anna Podstawska 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:8)
Grzegorz Rurak - Grzegorz Galej 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:9)
Dominik Stańko - Jacek Szajnik 1 0:3 (5:11, 9:11, 6:11)

02 października rozpoczynamy sezon tenisa stołowego 2016/2017 Tak jak w roku ubiegłym nasz klub zgłosił do rozgrywek dwie druzyny. Pierwsza będzie występować w IV lidze grupa rzeszowska natomiast druga w V lidze grupa rzeszowska. Obydwie drużyny występować będą w identycznych składach jak w poprzednim sezonie. Życzymy sukcesów.

 

 

Lista drużyn IV ligi gr. rzeszowskiej

1. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów
2. LKS Kańczuga
3. UKS Kępa I Dębica
4. PUKS Arka Łętownia
5. UKS SP Nr 1 Leżajsk
6. KU AZS Politechnika V Rzeszów
7. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
8. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa
9. KU AZS Politechnika VI Rzeszów
10. LKS Brzostowianka III Brzostek
11. UKS Niedźwiada Dolna
12. LKS Darowice-Koniuszki 

Lista drużyn V ligi gr. rzeszowskiej

  1. LZS Kąkolówka II
  2. GLKS "Jawor 1955" Jawornik Polski II
  3. Szarotka Rogóżno
  4. TG Sokól Dynów
  5. Jordan Wola Mała
  6. LKS Strażak Sośnica
  7. KTS Strażak Pruchnik

W minioną niedzielę [tj 25.09.2016] nasz IV- ligowy zespół rozegrał kolejny sparing z PKS ISKRA Blizne tym razem na ich terenie.
Blizne chciało wziąć rewanż za wysoka przegrana 2 tygodnie wcześniej aż 16-2 na naszym terenie.
Poprawili grę lecz dalej nasz zespół był górą, wygrywając sparing.
PKS ISKRA Blizne - GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski [5-13]
Punkty zdobywali :
Marek Padewski 3,5 pkt
Grzegorz Galej 3,5 pkt
Jacek Szajnik 3,5 pkt
Anna Podstawska 2,5 pkt

Pierwszy sprawdzian przed zbliżającym się sezonem nasi IV-ligowi zawodnicy zaliczyli wzorowo.
W niedzielnym [11.09.2016] meczu sparingowym na własnym terenie pewnie pokonali PKS ISKRA Blizne [16-2]
Do początku sezonu pozostał już niecały miesiąc a już widać efekty kilku treningów z wykwalifikowanym trenerem.
GLKS "JAWOR 1955" Jawornik Polski - PKS ISKRA Blizne [16-2]
punkty zdobywali:
Marek Padewski 4,5 pkt
Jacek Szajnik 4,5 pkt
Grzegorz Galej 4 pkt
Anna Podstawska 3 pkt

 

W dniu dzisiejszym [tj.22-05-2016] zawodnicy sekcji tenisa stołowego wzięli udział w "XV Powiatowym Wiosennym Turnieju Tenisa Stołowego" w Sokołowie Małopolskim.
W zawodach wzięło około 40 zawodników z całego powiatu w różnych kategoriach wiekowych, najlepsi z nich otrzymali puchary, dyplomy i nagrody
Występ naszych zawodników można uznać za udany ponieważ 3 z 4 stanęło na podium.
Wyniki :
Kat 14-16
2. Kamil Bazan
Kat 17-19
3.Paweł Pawełek
Kat 20-40
2. Marek Padewski
4. Kubaa Jamrozik
Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów w tej dyscyplinie.

Rozgrywki ligowe

 

 

Sponsorzy

 

Treningi

Treningi zawodników Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „JAWOR 1955”

w Jaworniku Polskim

od dnia  01.10.2016 r. odbywają się:

 

-sekcji tenisa stołowego - we wtorki i czwartki w godz. od 1900 do 2200 (treningi prowadzi p. Szajnik Jacek)

-sekcji siatkówki - w poniedziałki i środy w godz. od 1800 do 2000 oraz soboty (dziewczyny) w godz. od 1800 do 2000(treningi prowadzi p. Staszczak Marek)

-sekcji narciarstwa klasycznego - w niedziele w godz. od 1800 do 2000 (treningi prowadzi p.Jamrozik Jakub

W/w treningi będą prowadzone w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim (wejście od strony północnej).

-sekcji piłki nożnej - w niedziele w godz. od 1600 do 1800 w sali ZS nr 1, lub na boisku w Hadlach Szklarskich (treningi prowadzi p. Jarosz Patryk)

-sekcji szachów - w niedzielę w godz. od 1800 do 2000 w siedzibie Klubu „pod apteką”, (treningi prowadzi p. Jaremkiewicz Marian)

W sprawach treningów prosimy kontaktować się z prowadzącymi treningi, lub kierownikami poszczególnych sekcji :
    tenis stołowy – p. Galej Grzegorz
    siatkówka – p. Staszczak Marek
    piłka nożna – p.Jarosz Patryk
    narciarstwo klasyczne (biegi) – p. Jamrozik Jakub
    szachy – p. Piątek Łukasz

Przydatne linki