Dnia 4 VII 2004r na boisku w Manasterzu odbyl sie turniej o "Puchar Wójta Gminy Jawornik Polski"

Wyniki:

I mecz pólfinalowy

GLKS JAWOR Jawornik Polski 0:1 KS ISKRA Jawornik Polski
Bramka zdobyta z rzutu karnego Łukasz Pieniadz)

II mecz pólfinalowy

Strazacy 1:6 Zaklady Stolarskie"Piestrak"

Mecz o III miejsce w turnieju

Strazacy 1:2 GLKS JAWOR Jawornik Polski
Bramki dla Jawora (Michal Puzo i Lubomir Mroczka)

Mecz towarzyszki:

Samorzadowcy z Jawornika Polskiego 3:2 ZUZ Przeworsk
Bramki dla Samorzadowców(2-Edward Gwizdala i Grzegorz Zych)

Mecz finalowy:

KS ISKRA Jawornik Polski 4:0 Zaklady Stolarskie "Piestrak"
PUCHAR WÓJTA 03.07.2005r.

Dnia 03.07.br. na boisku sportowym w Manasterzu odbyl sie juz po raz trzeci turniej pilki noznej o "Puchar Wójta". Do rozgrywek przystapily cztery druzyny z poszczególnych wiosek Gminy Jawornik Polski:

  • Jawornik Polski i Jawornik Przedmiescie
  • Manasterz i Zagórze
  • Widaczów i Hucisko Jawornickie
  • Hadle Szklarskie i Hadle Kanczuckie

Po uroczystym wejsciu na boisko i rozlosowaniu druzyn rozpoczal sie turniej o "Puchar Wójta".

PROGRAM TURNIEJU PILKI NOZNEJ O "PUCHAR WÓJTA"
13.30 - Rozpoczecie
14.00 - I Mecz Pólfinalowy
15.00 - II Mecz Pólfinalowy
16.00 - Mecz Towarzyski: Samorzad Gminy Jawornik Polski - ZUS Przeworsk
17.00 - Mecz o III Miejsce
18.00 - Final Turnieju

SKLADY DRUZYN BIORACYCH UDZIAL W TURNIEJU:

JAWORNIK POLSKI / JAWORNIK PRZEDMIESCIE:
Szymon Piestrak, Mateusz Pieniadz, Lukasz Pieniadz, Tadeusz Pieniadz, Ireneusz Zak, Bartosz Zak, Grzegorz Gajewski, Karol Jamrozik, Tomasz Warchol, Michal Trzyna, Grzegorz Cieslak, Marek Padewski, Pawel Dobosz, Krzysztof Makarski, Lukasz Ferencz, Grzegorz Szmulik

WIDACZÓW / HUCISKO JAWORNICKIE:
Szczepan Palys, Artur Gmyrek, Jacek Dzik, Marek Dzik, Sylwester Kadziolka, Pawel Kadziolka, Krzysztof Lichota, Bogdan Burek, Marcin Hop, Grzegorz Kadziolka, Grzegorz Burek, Andrzej Cienko, Pawel Fudali, Tomasz Moczyróg, Zbigniew Cienko, Piotr Wójcik, Zenon Zak

HADLE SZKLARSKIE / HADLE KANCZUCKIE:
Miroslaw Baran, Grzegorz Waszczak, Karol Pieniazek, Pawel Hajduk, Krzysztof Kukulski, Piotr Jamróz, Rafal Gmyrek, Mariusz Pilch, Krzysztof Lemik, Artur Welc, Arkadiusz Bury, Mateusz Mazur, Kamil Warchol, Marcin Lemik

MANASTERZ / ZAGÓRZE:
Marcin Kolano, Dariusz Sztucera, Sebastian Wójcik, Michal Puzio, Dariusz Walat, Pawel Zieba, Marcin Rochacki, Krzysztof Dubas, Wojciech Zych, Lubomir Mroczka, Dariusz Kurski, Mateusz Blaszczyszyn, Slawomir Rut, Daniel Dzik

SAMORZAD GMINY JAWORNIK POLSKI:
Edward Gwizdala, Piotr Kawenski, Tadeusz Tompalski, Jan Solarz, Robert Budnik, Bogdan Lysik, Marek Gmyrek, Pawel Chochura, Grzegorz Zych, Michal Gwizdala, Lukasz Pieniadz, Krzysztof Dubas, Mateusz Blaszczyszyn, Jan Dzimira

ZUS PRZEWORSK:
Miroslaw Baran, Artur Banas, Pawel Zawadzki, Krzysztof Rebisz, Jerzy Lichonczak, Piotr Huc, Marcin Zabornia, Bernard Palczynski, Piotr Barcikowski, Daniel Krawiec, Dariusz Krzywonos, Grzegorz Gawel

WYNIKI MECZÓW:

I Mecz Pólfinalowy:
MANASTERZ / ZAGÓRZE - HADLE SZKLARSKIE / KANCZUCKIE 4:0
K.Dubas - 3
L.Mroczka

II Mecz Pólfinalowy:
JAWORNIK POLSKI / PRZEDMIESCIE - WIDACZÓW / HUCISKO JAWORNICKIE 1:0
T.Warchol

Mecz Towarzyski:
SAMORZAD GMINY JAWORNIK POLSKI - ZUS PRZEWORSK 4:2
M.Gmyrek, M.Blaszczyszyn, D.Dzik, E.Gwizdala (Samorzad)
D.Krzywonos, A.Banas (ZUS)

Mecz o III Miejsce:
WIDACZÓW / HUCISKO JAWORNICKIE - HADLE SZKLARSKIE / HADLE KANCZUCKIE 1:2
Bramka samobójcza (Widaczów / Hucisko Jawornickie)
R.Gmyrek, P.Jamróz (Hadle Szklarskie / Hadle Kanczuckie)

Final Turnieju: JAWORNIK POLSKI / JAWORNIK PRZEDMIESCIE - MAMASTERZ / ZAGÓRZE 1:0
L.Pieniadz

Mecze sedziowali: Bogdan Mucha z Zurawiczek i Rafal Flisak z Jawornika Polskiego.

Po zakonczeniu meczu finalowego, odbylo sie wreczenie dyplomów i pucharu przez Wójta Gminy mgr Edwarda Gwizdale.
Impreza cieszyla sie bardzo duzym zainteresowaniem wsród mieszkanców Gminy oraz przybylych gosci.

Podziekowania dla Pana Bogdana Muchy z Zurawiczek za sedziowanie meczy.

Trening

Rozgrywki ligowe

 

 

Sponsorzy

 

Treningi

Treningi zawodników Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „JAWOR 1955”

w Jaworniku Polskim

od dnia  01.10.2016 r. odbywają się:

 

-sekcji tenisa stołowego - we wtorki i czwartki w godz. od 1900 do 2200 (treningi prowadzi p. Szajnik Jacek)

-sekcji siatkówki - w poniedziałki i środy w godz. od 1800 do 2000 oraz soboty (dziewczyny) w godz. od 1800 do 2000(treningi prowadzi p. Staszczak Marek)

-sekcji narciarstwa klasycznego - w niedziele w godz. od 1800 do 2000 (treningi prowadzi p.Jamrozik Jakub

W/w treningi będą prowadzone w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim (wejście od strony północnej).

-sekcji piłki nożnej - w niedziele w godz. od 1600 do 1800 w sali ZS nr 1, lub na boisku w Hadlach Szklarskich (treningi prowadzi p. Jarosz Patryk)

-sekcji szachów - w niedzielę w godz. od 1800 do 2000 w siedzibie Klubu „pod apteką”, (treningi prowadzi p. Jaremkiewicz Marian)

W sprawach treningów prosimy kontaktować się z prowadzącymi treningi, lub kierownikami poszczególnych sekcji :
    tenis stołowy – p. Galej Grzegorz
    siatkówka – p. Staszczak Marek
    piłka nożna – p.Jarosz Patryk
    narciarstwo klasyczne (biegi) – p. Jamrozik Jakub
    szachy – p. Piątek Łukasz

Przydatne linki